۱۵ انیمه برتر خون آشامی تاریخ را بشناسید

بشر همیشه ترسی ذاتی از آنچه در تاریکی ها میتواند وجود داشته باشد داشته. موجوداتی که قابل دیدن نیستند و انسان در برابر آنها توانایی مقاومت ندارد.

این موضوع رفته رفته در میان انسان ها داستان هایی مانند خون آشام ها را شکل داد. این داستان ها جای خود را در کتب فیلم ها و امروز در انیمه ها باز کردند .

در این داستان ها خون آشام ها موجوداتی هستند که در میان انسان ها زندگی میکنند یا فقط انسان ها را به چشم غذا میبینند.

در ادامه ۱۵ انیمه برتر در سبک خون آشامی از نگاه My Anime List تا پایان می ۲۰۱۶ را آماده کرده ایم.


15- Dance in the Vampire Bund

انیمه Dance in the Vampire Bund

مینا تپس رهبری تمامی خون آشام ها را بر عهده دارد او تصمیم میگیرد زندگی خون آشام ها را عمومی کند پس بدهی ملی ژاپن را پرداخت و یک جزیره مصنوعی در ساحل توکیو را برای مردمش آماده میکند. این تصمیم هر دو طرف انسان ها و خون آشام ها را راضی و خوشحال نگه میدارد.مینا به همراه بادیگاردش آکیرا که یک گرگینه نیز هست تلاش می کنند تا این صلح را حفظ کنند.


14-Vampire Princess Miyu شاهزاده خون آشام میو

انیمه شاهزاده خون آشام میو

هیولاهایی تغییر شکل دهنده که با نام شینما شناخته میشوند به زمین می آیند.تنها یک نفر قدرت نابودی شینماها را دارد و او شاهزاده خون آشام میوست!


13-Black Blood Brothers برادران خون سیاه

انیمه برادران خون سیاه

خون آشامی به نام شمشیر نقره ای در جنگی که در هنگ کنگ به وقوع میپیوندد رهبر مخالفان را که به شاه کاولون معروف است را شکست میدهد ده سال بعد او قصد مهاجرت به شهری در ژاپن را دارد که در آن انسان ها و خون آشام ها در کنار یک دیگر زندگی می کنند اما متوجه می شود که در این شهر فرقه ای قصد بازسازی گروه مخالفان را دارد.


12-Karin کارین

انیمه کارین

بیشتر انیمه های خون آشامی در رابطه با نوشیدن خون قربانیان است. و این موضوع همان تناقض کارین است. در این انیمه شاهد اهدای خون به قربانبانیم و این روشی نو برای حفظ سلامت خون آشام است.این روال هنگامی تغییر می کند که پسری جدید در مدرسه توجه او را به خود جلب می کند.


11-Vampire Knight ومپایر نایت

آکادمی صلیبی  یک مدرسه شبانه روزیست که به دو شیفت شب و روز تقسیم شده. شیفت شب این مدرسه متشکل از خون آشام هاست. و داستان در مورد تیم انضباطی ایست که سعی در حفظ صلح دارد.


10-Trinity Blood خون ترینیتی

خون ترینیتی

در آینده , آرماگدون (آخر زمان در کتاب مکاشفات یوحنا) در قالب جنگ مابین مردگان و زندگان آغاز شده است. Abel Nightroad خون آشامی است که در جبهه واتیکان می جنگد. Abel به کمک همراه جدید خود رز تنها شانس پایان جنگ را می یابند.


9-Strike the Blood خون بجوش آمده

در شهر Itogami جایی که شیاطین و انسان ها در کنار هم زندگی میکنند , افسانه ی خون آشامی با قدرت غیر قابل تصور نقل میشود که می تواند تعادل جهان را برهم بزند و به جنگ با انسان ها بپردازد هنگامی که کوجو آکاتسوکی که قبلا یک دانش آموز معمولی بود تبدیل به این خون آشام می شود برای ادامه ی زندگی اش بسیار نگران و مضطرب می شود در همین زمان سازمانی به نام شیرشاه تصمیم می گیرد تا جاسوسی را برای تحت نظر گرفتن آکاتسوگی بفرستد اما دشمن اصلی جهان آکاتسوکی نمی باشد!


8-Blood Lad پسرک خونی

آیا برای شما اتفاق نیفتاده که شما را به چشم یک انسان شرور و مهیج ببینند , آن هم فقط وقتی که سعی دارید روزهایتان را به عنوان یک اوتاکو سپری کنید؟ به زندگی خون آشام قدرتمند , Staz Charlie Blood خوش آمدید!

یک دختر ژاپنی به نام فویومی به صورت اتفاقی وارد دنیای شیاطین میشود. این موضوع از آن جهت که او , حال شخصی از دنیای انیمه ها را برای هم صحبتی دارد باعث مسرت و خوشحالیش میشود اما هنگامی که فویومی میمیرد چارلی باید به دنیای انسان ها با فویومی در آغوشش برود تا بتواند او را دوباره زنده کند.


7-Owari no Seraph (Seraph of the End: Vampire Reign) اوواری نو سراف: سلطنت خون آشام

روزگاری ویروسی شایع میشود, که تمامی افراد بالای ۱۳ سال را میکشد. در همین حین خون آشام ها به منظور تصاحب جهان برمیخیزند و افراد زنده مانده را به اسارت و بردگی میگیرند. سلطنت خون آشام داستان شمشیر هایی است که برای بشریت علیه برده داران خون آشام, از غلاف خارج شده.


6-Blood+ خون+

سایا اوتوناشی دانش آموزی عادی است که ناتوان از به یاد آوردن گذشته خود است. با این حال گذشته سایا او را رها نکرده , شبی در مدرسه او توسط موجودی که از خون انسان تغذیه میکند مورد حمله قرار میگیرد و درست زمانی که دیگر امیدی باقی نمانده مردی مرموز به نام حاجی برای کمکش می آید.


5-Vampire Hunter D شکارچی خون آشامD

D،یک شکارچی جایزه بگیر(نیم انسان و نیم خون آشام)است.این داستان درباره ی یک خون آشام قدرتمند به نام مایر لینک است که عاشق یک انسان می شود و او را به اجبار به اسارت می گیرد پدر دختر با ارایه ی پاداشی بزرگ از شکارچی های جایزه بگیر درخواست کمک می کند.حال D علاوه بر سروکله زدن با دیگر شکارچیان و نوکران لینک باید به دنبال خون آشام و دختر به اسارت گرفته نیز باشد.

4-Shikiشیکی

هشدار:این انیمه مناسب کودکان و نوجوانان نیست!یک روستای کوچک و آرام به زودی تبدیل به محل جولان خون آشام ها می شود.این انیمه دارای صحنه های خشن و ترسناک بسیاری است و مخاطب را میخکوب سریال خواهد کرد.علاوه بر این داستان انیمه به نوع و نژاد شیکی ها(خون اشام ها)مپردازد و فلسفه ی انسان ها را نسبت به این موجودات ترسناک به چالش می کشد.موسیقی انیمه هم که بسیار عالی کار شده است مخصوصا اپنینگ آن!حتما این انیمه را در لیست خود برای تماشا قرار دهید.

3-Bakemonogatari باکمونوگاتری


کویومی آراگی یک دانش آموز عادی دبیرستانی است که درباره ی شایعات مربوط به خون آشام ها مقداری نگرانی دارد تا این که او در شبی با یک خون اشام ملاقات می کند.و به طرز معجزه اسایی زده می ماند،اما اکنون در می یابد که او نیز یک خون آشام شده است.و به زودی یاد می گیرد که خون آشام ها تنها موجودات غیرطبیعی دنیا نیستند!

2-JoJo no Kimyou na Bouken ماجراجویی های جوجو

زندگی برای جورج جوستار بسیار خوب بود تا این که دریک روز سرنوشت ساز با برادری ناتنی به نام دیو آشنا می شود.او که یکی از قوی ترین خون آشام های دنیا است قصد نابودی خانواده جوستار و کسب تمام ثروت ان ها را دارد.اما با کشف یک ماسک مرموز با قدرت های باستانی،این نقشه ی مخرب به چیزی بیشتر از آن تبدیل می شود.

1-Hellsing Ultimate هلسینگ نهایی


دهه ها پیش دکتر مشهور ون هلسینگ به طور معجزه آسایی کنت دراکولا را شکست می دهد.اما برخلاف اکثر داستان ها،که دراکولا  در آخر کشته می شود دکتر تصمیم میگیرد او را  به انگلستان ببرد و به عنوان یک سلاح ویژه در سازمان هلسینگ که وظیفه ی رسیدگی و نابودی هیولا ها را دارد استفاده کند.چند دهه بعد تهدیدی جدید برای بشریت ایجاد شد و کنت دراکولا که وحشتناک ترین دشمن بشریت بود به بزرگترین محافظ انسانها تبدیل می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *