معرفی پنج انیمه سریالی توسط شبکه نتفلیکس

شبکه نتفلیکس اعلام کرد که پنج انیمه سریالی جدید را در دست ساخت دارد که شرح آن ها به صورت زیر است.

۱-Pacific Rim

انیمه Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام ) براساس داستان سری فیلم Pacific Rim ساخته می شود. این انیمه بیشتر از هر چیزی روی خواهر و برادری تمرکز دارد که قصد دارند پدر و مادر گمشده‌ی خود را در یک محوطه‌ای تسخیر شده توسط دشمن، پیدا کنند.کریگ کایل طراح داستان فیلم Thor: Ragnarok  و گرگ جانسون، نویسنده داستان انیمیشن سریالی X-Men: Evolution  قرار است به عنوان شورانر و تهیه کننده در این مجموعه حضور داشته باشند.

Pacific Rim
Pacific Rim

۲-Altered Carbon

دومین انیمه ای که این شبکه معرفی کرده , Altered Carbon (کربن تغییر یافته) است. این انیمه سریالی  قرار استبه بررسی و کشف المان‌های جدیدی از این داستان افسانه‌ای بپردازد.داستان این انیمه سریالی توسط دای ساتو، از عوامل تولید انیمه سریالی Cowboy Bebop  و همچنین سوکاسا کُندو نوشته خواهد شد.همچنین شبکه نتفلیکس اعلام کرد که این انیمه برای فصل دوم هم تمدید شده است و در دست ساخت قرار دارد.

Altered Carbon
Altered Carbon

۳-Cagaster of an Insect Cage

انیمه سریالی سوم که توسط نتفلیکس معرفی شد Cagaster of an Insect Cage نام دارد.داستان این انیمه براساس یک مانگا است. داستان این انیمه در مورد جایی که بیماری کاگستر، مردم را به حشره‌های بسیار بزرگ و قاتل تبدیل می‌کند. این انیمه توسط کوئیچی چیگیرا, کارگردان انیمه سریالی Full Metal Panic   کارگردانی می شود.

Cagaster of an Insect Cage
Cagaster of an Insect Cage

۴-Yasuke 

انیمه سریالی دیگر شبکه نتفلیکس Yasuke است. داستان این انیمه در مورد یک سرزمین جنگ‌زده‌ی ژاپنی است  یک رونین بازنشسته شده باید از یک کودک مرموز و اسرارآمیز در مقابل نیروهای تاریک دفاع کند. کارگردانی این انیمه را  له شان توماس  کارگردان سریال The Boondocks بر عهده دارد.

۵-Trese 

آخرین و پنجمین انیمه سریالی Trese است. داستان این انیمه براساس یک رمان گرافیکی با همین نام است. داستان این انیمه سریالی در مورد زنی است که به سراغ یک مجرم زیرزمینی ماوراء طبیعی می‌رود و قصد مقابله با او را دارد.جی اولیوا تهیه کنندگی اجرایی این مجموعه را بر عهده دارد.

Trese
Trese
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *