معرفی انیمه ( Terror in Resonance ) Zankyou no Terror

Zankyou no Terror (ترور در رزونانس) که همچنین به عنوان ترور در توکیو شناخته می شود، مجموعه ای از سری تلویزیونی ژاپنی است که توسط MAPPA ساخته شده است. این انیمه توسط شینیچیرو واتانابه کارگردانی شد، با طراحی های شخصیتی کازوتو ناکازاوا و موسیقی یوکو کانو .  انیمیشن Zankyou no Terror شروع به پخش در بلوک Noitamina فوجی در ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۴ و قسمت نهایی آن در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۴ پخش کرد. در کل، آن را از ۱۱ قسمت تشکیل شده است.  Funimation حقوق قانونی آمریکای شمالی را به دست آورد و در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۱۶ دوبله انگلیسی را در دی وی دی منتشر کرد. Anime Limited و Madman Entertainment حقوق مربوط به جریان را برای بریتانیا و استرالیا به دست آوردند.  Funimation این سری را در نمایشگاه انیمیشن در تاریخ ۵ ژوئیه ۲۰۱۴ عرضه کرد.

انیمه ترور در توکیو

خلاصه انیمه  Zankyou no Terror

در یک روز تابستانی  توکیو  مورد حمله تروریستی قرار میگیرد که در ان یک ساکتمانن ۳۰ طبقه با خاک یکسان میشود. تنها شواهد از مجرمان، یک ویدیوی رمز نگاری شده است که در اینترنت پخش می شود و خبر از حمله های بعدی می دهد و این خود عاملی برای ترس مردم است. در این ویدیدی پخش شده تروریست ها خود را فنیکس معرفی میکنند – دو پسر با اسم های نه و دوازده . هدف انها مشخص نیست و بعد از هر انفجار پیغامی رمزی در ویدیو پخش میکنند کویی به دنبال کسی میگردند. شرایط از انجا بسیار وخیم میشود که مقامات می فهمند ان ها یک بمب هسته ای  در اختیار دارند.

 

 

نه و دوازده از انیمه ترور در توکیو

معرفی شخصیت های انیمه Zankyou no Terror

 

نه (ナ イ ン )

    یک پسر نوجوان با ذهن روشن و آرام، که به توکیو می رود و در کنار دوازدهمین دوره دبیرستان را تحت نام آراتا کوکونی می گذراند.  او مغز متفکر پشت ترور ها فنیکس است.

شماره نه

دوازده (ツ エ ル ブ )

 

   پسر جوانی که از نظر ذهنی هنوزبالغ نشده و مثل کودکان است که همیشه همواره با نه نفر دیده می شود و عضو گروه فنیکس است. او در راندن وسایل نقلیه موتوری مانند موتور سیکلت و وسایل نقلیه دیگر مهارت دارد.

شماره دوازده

لیزا میشیما (三島 リ サ )


یک دختر در همان مدرسه که نه و دوازده به آن انتقال می یابند. زندگی دشواری او در خانه و مدرسه باعث انزوا و گوشه گیر شدنش میشود تا این که نظر دوازده به او جلب میشود.

لیزا میشیما

کنجیرو شیبازاکی (柴崎 健次郎)


یک کارآگاه از اداره پلیس متروپولیتن توکیو که قبلا یکی از بخش های تحقیقات نیروهای پلیس بود، اما در حال حاضر برای طبقه بندی رکوردها کار می کند. بعد از زمرگشایی بخشی از پیغام فنیکس  به تیم تحقیقاتی تررور ملحق میشود.

کنجیرو شیبازاکی

پنج (ハ イ ヴ )

 

  یکی از افسران اف.بی.آی آمریکا که به عنوان بخشی از وظایف خود در  NEST ،به ژاپن سفر می کند تا به تحقیقات حمله تروریستی کمک کند. او یک تحلیلگر و هکر ماهر با هوش بسیار بالا است، در گذشته  نه و دوازده را می شناخته است. با داشتن طبیعت سادیسمی، و هر کاری برای به چالش کشیدن و گیر انداختن نه انجام میدهد.

شماره پنج

پوستر انیمه ترور در تو کیو

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *