معرفی انیمه Shingeki No Bahamut

خشم باهاموت: پیدایش (神撃のバハムート GENESIS ,Shingeki no Bahamut Genesis) یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی از استودیوی MAPPA و به کارگردانی کیچی ساتو می‌باشد که براساس بازی ویدئویی کارتی «خشم باهاموت» ساخته شده است. پخش این سری به تعداد ۱۲ قسمت از ۶ اکتبر ۲۰۱۴ تا ۲۹ دسامبر ۲۰۱۴ ادامه داشت. در ۶ مه ۲۰۱۵، کارمندان مجموعه خشم باهاموت: پیدایش خبری مبنی بر ساخت فصل دوم را منتشر کردند. فصل دوم با عنوان خشم بهموت: ورجین سول (神撃のバハムート VIRGIN SOUL Shingeki no Bahamut: Virgin Soul) به تعداد ۲۴ قسمت است که پخش آن از ۷ آوریل ۲۰۱۷ آغاز شده است.

پوستر فصل اول انيمه Shingeki No Bahamut

داستان فصل اول:

میستارسیا یک دنیای جادویی است که در آن خدایان، شیاطین و انسان‌ها در کنار یکدیگر زندگی می‌ کنند. درگذشته اژدهای بالدار سیاه و نقره‌ای به نام باهاموت، جهان را به نابودی تهدید کرد اما انسان‌ها، خدایان و شیاطین اختلافات خود را کنار گذاشتند تا با او مبارزه کرده و آن را مهر و موم کنند. کلید مربوط به این مهر و موم به دو قسمت تقسیم شد، نصف آن به خدایان داده شد و نصف دیگر به شیاطین تا دیگر این دو تکه هیچ‌ وقت به یکدیگر نرسند و باهاموت هرگز آزاد نشود. اکنون با گذشت دوهزار سال، جهان در صلح و آرامش به سر می ‌برد تا اینکه در یکی از روزها دختری نیمه کلید را از خدایان ربود…

معرفی کارکتر های فصل اول:

آمیرا Amira یک شیطان تک بال در ظاهر دختری جوان که به منظور دیدن مادرش قصد رفتن به سرزمین هلهیم را دارد. او متهم به سرقت نیمه کلید از خدایان است و در این بین به طور یکسان توسط انسان‌ها، شیاطین و خدایان تحت تعقیب است. او به طور اتفاقی با فاوارو برخورد می‌کند و طی قراردادی فاوارو قول می‌دهد او را به هلهیم ببرد. او توسط شیطانی به نام بلزبوث در شکل مادرش نیکول که یک فرشته به شمار می‌رفت خلق شده بود، و بدین سبب او به ترکیبی از فرشته و شیطان تبدیل شده بود.

كاركتر آميرا Amira
نقش اصلي فصل اول در حالت انساني
كاركتر آميرا Amira
نقش اصلي فصل اول در حالت شیطانی

 

فاوارو لئونه Fabaro Leōne مردی جوان با موهایی نارنجی رنگ به سبک افرو که یک شکارچی بود و فقط برای هیجان، زنان و مشروبات الکلی زندگی می‌کرد. او هیچ نگرانی برای آینده خود نداشت و در لحظه زندگی می‌کرد. دروغگویی، تقلب و دیگر کارهای غیرقانونی برای او اهمیتی نداشتند، به هر حال اگر او دستگیر نمی‌شد هیچ مجازاتی هم در کار نبود.

کارکتر فاوارو لئونه Fabaro Leōne حضور در هر دو فصل

 

کایزار لیدفالد Kaizaru Ridofarudo جوانی خوش سیما از خانواده‌ای اشرافی که سابقاً یک شوالیه بود، اما از زمان به یک شکارچی شیاطین تبدیل شد. او همچنین دوست قدیمی خود فاوارو را تعقیب می‌کرد و او را عامل وضعیت فعلی اسفناک خود می‌دانست. تنها یار باوفای او اسبش بود.

 

کاراکتر کایزارا لیدفاردو Kaizaru Lidofarudor حضور در هر دو فصل

 

ریتا Rita دختری با ظاهر کودکانه که ساحرهٔ مردگان متحرک به شمار می‌رفت و جاودانه بود. ابتدا در شهری متروک، با خیال‌پردازی‌های دوران کودکی خود که مدتها پیش آن‌ها را از دست داده بود زندگی می‌کرد و همچنین اجساد دوستان و خانواده‌اش اسبابی برای بازی بی‌پایان او به شمار می‌رفتند تا اینکه با کایزار ملاقات کرد.

 

كاركتر ريتا Rita
حضور در هر دو فصل

 

 

پوستر فصل دوم انيمه Shingeki No Bahamut

 

داستان فصل دوم:

داستان این فصل ماجراهای بعد از شکست باهاموت را نمایش می دهد. در این سری نیز کارکتر اصلی داستان یک دختر شاد و پر انرژی است که قدرتی دارد و از آن خبر ندارد، در این راه با شیطان فرشته ازازل Azazel آشنا میشو و…

 

معرفی کارکتر های فصل دوم:

نینا درانگو Nina Drango او یک شکارچی فضول است که برای زندگی به شهر بزرگ می آید. شهروندان پایتخت شخصیت شاد و خوش شانسی او را دوست دارند.

کارکتر نینا درانگو Nina Drango
شخصیت اصلی فصل دوم

 

چاریوس Charioce XVII  او یک پادشاه محاسبه گر است که مایل است تا هر زمانی که به هدفش برسد کار هایش را ارزیابی کند. نه خدا و نه دیو نه، او قدرت ممنوعه را از خود خدایان سرقت می کند.

کارکتر چاریوس Charioce XVII
شخصیت اصلی فصل دوم

 

ازازل Azazel پس از کمک به خدایان، او تبدیل به یک فرشته  شده است. او برای جبران گناهان برادران شیطانی خویش انسان ها را دوست دارد.

کارکتر ازازل Azazel
حضور در هر دو فصل

 

ژان مقدس Jaenne D Arc او از سمت خدایان به عنوان شوالیه مقدس انتخاب شد که خدایان را علیه شیاطین هدایت کند. او فرمانده شوالیه های اورلئان مستقر در پایتخت است.

کارکتر ژان مقدس Jaenne D Arc حضور در هر دو فصل

 

کارکتر هایی که در فصل قبل حضور داشته اند با چهره های جدید:

 

Bacchus
چهره جدید كاركتر ريتا Rita

 

 

چهره جدید کاراکتر کایزارا لیدفاردو Kaizaru Lidofarudo

 

 

چهره جدید کارکتر فاوارو لئونه Fabaro Leōne
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *