معرفی انیمه ReLIFE

ReLIFE یک مجموعه ی وب سایتی ژاپنی بود که توسط Yayoiso نوشته و نمایش داده شده است. مانگای ان توسط کمپانی  NHN Japan در کمیکس   ۱۲ اکتبر ۲۰۱۳  در هفت جلد منتشر شد. انیمه ان در ۱۳ فوریه ۲۰۱۵ معرفی و در تاریخ ۲ ژوئیه ۲۰۱۶ در تلویزیون پخش شد.  در ۲۴ ژوئن سال ۲۰۱۶،  سری کامل در اینترنت منتشر شد. توکیو MX، GYT، GTV، AT-X و BS11 بعدا هر قسمت را در قالب هفتگی  پخش کردند. یک  فیلم سینمایی با همین نام در سال ۲۰۱۷ منتشر شد که خلاصه ای از فصل اول است. در سال ۲۰۱۸ ، چهار قسمت اضافه بر داستان برای آن منتشر شد که پایان دهندی داستان زندگی عشقی آراتا نیز می باشد.

عکس گروهی انیمه ریلایف

 

خلاصه داستان  ReLIFE:

داستان در اطراف یک مرد ۲۷ ساله است که پس از سه ماه کار کردن استعفا می دهد و حالا بیکار است.  می گذرد، برخلاف تمام تلاش هایش او قادر به پیدا کردن یک شغل برای خود نیست. یک روز یک مرد مرموزی به نام ریو یوآکه به او فرصت شغلی را ارائه می دهد، او ابتدا باید یک تست برای ReLife انجام دهد، یک آزمایش علمی که او را ۱۰ سال جوان تر می کند و او را به عنوان یک دانش آموز به دبیرستان بازگرداند. ظاهرا، این آزمایش قرار است فرصتی برای تجربه دوباره زندگی ایجاد کند .

(این انیمه طنز ،نگاهی به شخصیت های درونی و بیرونی ادم هایی که در یک کلاس باهم کار میکنند می اندازد)

عکس گروهی انیمه ریلایف

 

معرفی شخصیت های انیمه ReLIFE:

آراتا کایزاکی  (海 崎 新 太 ا):

آراتا یک مرد ۲۷ ساله است که پس از ترک شغل خود  بیکار است و از جا که قادر به یافتن شغل جدید نیست به صورت نیمه وقت  در یک فروشگاه راحتی کار میکند، در همین فروشگاه او  برای پروژه ReLife انتخاب می شود تا به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی که تنها به نظر می رسد ۱۷ ساله است به دبیرستان برود، آراتا به طور پیش بینی شده توسط همکلاسی هایش به عنوان یک فرد بالغ دیده می شود و بدون هیچ مشکلی به راحتی جایگاه خود را در کلاس پیدا میکند. او بیشتر درس های دبیرستان خود را فراموش کرده است، بنابراین او باید از اول ان ها را یاد بگیرد. با این که قصد دارد تا این سال تحصیلی را بدون جلب توجه به پایان برساند ولی نمیتواند از مشکلات هم کلاسی هایش بگذرد.

آراتا کایزاکی انیمه ریلایف

 

 ریو یوآکه (夜 明 了):

سرپرست ReLife کایزاکی، مردی که تجربه آزمایش ReLife را ارائه کرد. او در عین حال با آراتا در یک کلاس است ، او به عنوان ناظر همیشه از فاصله دور آراتا را تماشا می کند و گزارش زندگی روزمره خود را می نویسد.

 

 

ریو یوآکه انیمه ریلایف

 

چیزورو هیشیرو (日 代 千 鶴):

یک همکلاسی بسیار هوشمند اما ناخوشایند آراتا. او معمولا رتبه  برتر کلاس خود در بین دختران را به دست می آورد، که باعث می شود او نماینده کلاس باشد و در نتیجه هزینه های مدرسه اش رایگان می شود. او نه تنها از لحاظ اجتماعی ناخوشایند است، بلکه نسبت به چیزی به احساسات و روابط مرتبط را نمی فهمد و برای  فهمیدن ان ها همیشه  یا به صورت مستقیم از همان شخص  سوال میکند یا در اینترنت تحقیق می کند . رفتار غیر عادی او و مشکلات فراوانی که برایش پیش می اید توجه اراتا را به او جلب میکند.

چیزورو هیشیرو انیمه ریلایف

 

اونویا آن (小野 屋 杏):

یکی دیگر “دانش آموز انتقال” در دبیرستان اونویا است. یک دختر مرموز و پر انرژی که راحت با همه دوست می شود. ذر ابتدا او نیز همچون اراتا امتحانات را می افتد ئ این باعث نزدیک شدن این دو می شود.

اونویا آن انیمه ریلایف

 

کاریو رنا (狩 生 玲奈):

همکلاسی آراات که کنار او می نشیند و عضو باشگاه والیبال است. دختر بسیار رقابتی است، او می خواهد در همه چیز بهترین باشد. او به چیزورو و هونوکا به عنوان رقبای خود فکر می کند. رنا رفتاری خشونت آمیز و پر غرور دارد، اما در واقع واقعا در داخل شکننده است. او نسبت به اوگا همگلاسی اش احساساتی دارد اما قادر به بیان ان نیست.

کاریو رنا انیمه ریلایف

کازوومی اوگا (大 神 和 臣):

همکلاسی آراتا که همراه چیزورو نماینده کلاس است. او در درس هایش خوب عمل می کند اما دارای توانایی های ورزشی بسیار ضعیف است. او در فهمیدن احساسات دیگران دست کمی از چیزورو ندارد با این حال بخاطر آراتا، احساسات خود را برای رنا می بیند که  می خواهد با او باشد و نمی خواهد او را با یک شخص دیگر بدهد.

کازوومی اوگا انیمه ریلایف

 

 

  تامارای هونوکا (玉 来 ほ の か):

بهترین دوست رنا و کاپیتان تیم والیبال دختران در مدرسه . ساده لوح، دوستانه و دختر شیرین. او دارای سینه های قابل توجهی بزرگ است. با وجود داشتن یک نابغه در ورزش، او از لحاظ علمی بسیار خوب نیست.

 تامارای هونوکا انیمه ریلایف

نوبوناگا آسایجی (朝 地 信 長):

دوست دوران کودکی هونوکا و آکیرا، او مانند مادر گروه و عضو کمیته سلامت است.

نوبوناگا آسایجی انیمه ریلایف

اینوکای آکیرا (犬 犬 暁):

او دوست دوران کودکی هوناکا و نوبوناگا است. او چشمان تیز و درخشان دارد. او روی هونوکا بسیار حساس بوده و بسیار پرخاشگر است.

اینوکای آکیرا انیمه ریلایف

معلم ها:

 

اماتسو کوکورو (天津 心):

معلم کلاس سوم هفت ، کلاس اراتاو مربیه تیم والیبال دختران.

اماتسو کوکورو انیمه ریلایف

کوشی اوسا (宇佐 浩史):

معلم ورزش پسران و مربی تیم فوتبال. او در دانشگاه سنپای (ارشد) اماتسوکی بوده به همین دلیل باهم رقابت دارند.

کوشی اوسا انیمه ریلایف

 

اینوکای سومیره (犬飼 すみれ):

دکتر مدرسه و خواهر بزرگ تر آکیرا

اینوکای سومیره انیمه ریلایف

 

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *