معرفی انیمه Rail Wars

Rail Wars (جنگ های ریلی) یک سری رمان نوین ژاپنی نوشته شده توسط تویوبا تاکومی با تصاویر توسط Vania 600. در ماه فوریه ۲۰۱۴، هشت جلد  منتشر شده اند.   انیمه ان نیز در ماه ژوئیه ۲۰۱۴ آغاز شد.

پستر انیمه نبرد ریلی

خلاصه انیمه Rail Wars


در این انیمه ژاپن که در آن سیستم راه آهن ملی هرگز خصوصی نبوده است.
تاکایاما نائوتو  یک دانش آموز اکادمی ملی راه آهن است که به دنبال یک زندگی راحت در راه آهن ملی ژاپن است. او به عنوان یک کارآموز نیروهای امنیتی کار می کند همراه همکاران عجیب خود ولی هدف نهایی او راننده قظار شدن است با این حال عشق زیادی او به قطار در بعضی از موارد جز دردسر چیزی نیست.

پستر انیمه نبرد ریلی

برسی شخصیت های انیمه  Rail Wars

 تاکایاما نائوتو (高山 直人 )

   شخصیت اصلی. در حالی که در ابتدا او خواستار یک زندگی مسالمت آمیز به عنوان یک راننده بوداما به عنوان معاو گروه پدافند چهارم استخدام میشود. او یک طرفدار بزرگ قطار است و در مورد انواع و مدل های ان اطلاعات زیادی دارد. علاقه تاکایاما به قطار ریشه در کودکی او دارد که توسط راننده یک قطار نجات پیدا میکند.

تاکایاما نائوتو

 آئویی ساکورا (桜井 あおい )

     اصلی ترین قهرمان زن انیمه است. با توجه به مبارزه طلبی و توانایی بالای مبارزه می توان حدس زد او دختر یک افسر پلیس است و تا حد زیادی تحت تأثیر او قرار گرفته است، تا جایی که وی نمیتواند بین کار خود و پلیس تفاوت قاعل شود. استعداد زیادی در ورزش و تیر اندازی دارد. بعدا معلوم شد که احساسات پنهانی برای نائوتو دارد، اما نشان نداده است.

 آئویی ساکورا

 کومی هاروکا (小海 はるか  )

    یکی دیگر قهرمانان زن اصلی است. دختر خوب به مانند یک شاهزاده واقعی. در حالی که او از لحاظ جسمی قوی نیست، حافظه خوبی دارد و از تحصیل لذت می برد. دلیل پیوستن او به راه آهن همچون نائوتو نجات یافتن در کودکی است اما با این تفاوت که او به دنبال کسی است که او را نجات داده است.

کومی هاروکا

 ایوایزومی شو (岩泉 翔  )

  شخصیت مرد دیگر انیمه که از نظر جسمی بسیار قوی است هرچند زیاد باهوش نیست اما خوش قلب و مهربان است. او همیشه جلیقه زرد رنگی به تن دارد. همچنین او اشتهای سیری ناپزیری دارد که باعث میشود هیچگاه دست از خوردن برندارد.

ایوایزومی شو

ایدا نانا  ( 田 奈 々  )

 

   او رهبر گروه پدافند چهارم  است، اما بعد از دیدن سازگاری نائوتو با افراد مختلف و توانایی در ارام کردن جو او را معاون خود میکند. او دارای شخصیت شاد و مهربان است و با وچود رفار کودکتنه اش به طور مساوی با زیردستان خود رفتار می کند، اما همچنین می تواند گمراه کننده باشد.

ایدا نانا

 ساشو ماری (札沼 まり )


دوست نائوتو از مدرسه که یک ماه بعد از او عضو اخ جی تی می شود. حس شنوایی او بسیار عالی است. او گوش دادن به صدای قطارها را دوست دارد.بنظر میرسد او به نائوتو علاقه دارد و بخاطر اشنایی طولانی با او چیز های زیادی از او میداند . او به عنوان یک پیشخدمت در ایستگاه ها و رستوران قطار ها کار می کند و این اورا در مقابل گروه پدافند چهارم قرار میدهد.

 ساشو ماری

گونو هیتومی (五 能 瞳 )


مربی شیطانی و فرمانده نیروهای امنیتی راه اهن ملی توکیو. با وجود رفتار بسیار خشونتوارش او تمام تلاشش را برای ایمنی مسافران انجام میدهد. او دوست نزدیک ایدا نانا است.

گونو هیتومی

 کاشیما نوا (鹿島 乃 乃)


ایدل و مدلی که به تازگی محبوب شده. او به دعوت راه اهن برای برگزاری و اجرای یک کنسرت می اید که در این بین مورد حمله فردی مسله قرار میگیرد و نائوتو اورا نجات می دهد.

کاشیما نوا

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *