معرفی انیمه Nisekoi

اسم انیمه: Nisekoi
ژانر: زندگی روزمره.ِعاشقانه.ِپسرانه.ِکمدی.ِحرمسرا.ِمافیایی
امتیاز: ۷٫۸۰
رده سنی:+۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰۱۴

 

پوستر انیمه

خلاصه انیمه:

چیجو راکو آموزان دبیرستانی ، پسر رهبر گروه یاگورا شیهه گومی و چینوگه کیرساکی، دختر رئیس در یک باند رقیب به نام کندو است. آنها به طور غیر منتظرهی هم دیگر رو ملاقات می کنند وقتی چیتوگه از روی دیوار می پرد و با زانو رو صورت راکو فرود می اید. پس از فرار چیتوگه، راکو متوجه می شود که قفلی رو که ۱۰ سال پيش از دوستش گرفته هنگام برخورد گم کرده است. در ادامه روز معلوم می شود چیتوگه دانش اموز انتقالی کلاس اونهاست و در همین شروع راکو  از چیتوگه کتک می خوره ولی می تواند او را مجبور کنه تا بعد مدرسه در پیدا کردن قفل به او کمک کند. در طول جستجو، آنها شروع به دوست داشتن یکدیگر می کنند.

پس از بازگشت به خانه، پدر راکو احتمال جنگ میان گروه های شیهه گومی و کندو زنبور عسل وجود دارد و این که او  رییس کندو می خواهند با جفت کردن بچه هاشون از این جنگ جلو گیری کنند. با این نقشه راکو و چیتوگه باید برای سه سال تظاهر کنند که دوست پسر و دوست دختر هستند. این کار یک چالش بزرگ است، نه تنها به بخاطر تنفری که از یک دیگر دارند، بلکه به این دلیل که راکو به همکلاسی دیگرش، کوساکی اونودرا، علاقه دارد. مسائل با امدن روستان بچگی راکو و چیتوگه از این هم پیچیده تر می شود.

معرفی شخصیت:

کارکتر Rakou Ichijo

 

دانش آموز دبیرستانی است و شخصیت اصلی انیمه  Nisekoi که در پی فارغ التحصیلی و به دنبال اون یک کار حرفه ای به عنوان یک کارمند دولت است، اگرچه او پسر رهبر خانواده یاکوزا است. هنگامی که او در رابطه ی جعلی با چیتوگه قرار می گیرد، او احساسات خود را برای دخترش که دوست دارد پنهان می کند، راکو  یک قفل دارد که نماد یک وعده بین او و دختری ده سال پیش دیده است و امیدوار است که  بتواند اون دختر که کلید رو داره رو ببینه. او مهربان است و به همه کمک میکند. پس از اینکه ماریکا به مدرسه ان ها می اید و با توجه به حرف های رییس کندوی عسل راکو می فهمد دوستی ان ها به زمان حال محدود نمی شود و ان ها قبلا همدیگر را دیده اند.

 

کارکتر Chitoge Kiristski

 

دانش اموز انتقالی که به تازگی از امریکا امده، از هما ن ابتدا با راکو به دعوا و بگو مگو می پردازد و بعد معلوم میشود او دختر رییس مافیای کندوی عسل است و باید برای جلو گیری از او با راکو سر قرار برود، این برای چیتوگه یک کابوس است زیرا او انتظار داشت بعد انتقال به این مدرسه بتواند دوستان معمولی پیدا کند.

کارکتر Kosaki Onodera

 

همکلاسی و دوست راکو و چیتوگه که خانواده اش یک شیريني پزی سنتی را اداره میکنند. او بسیار خجالتی است ولی پشتکار بسیار خوبی دارد، او به راکو علاقه دارد ولی هرگز نتوانسته ان را بروز دهد و با امدن چیتوگه این کار برای مشکل تر میشود.

 

کارکتر Seishiru Tesugomi

 

دوست و محافظ چیتوگه که به دستور سران گروه کندو به کلاس چیتوگه منتقل میشود. او تلاش دارد تا راکو را از چیتوکه دور کند.

 

کارکتر Marina Tachibana

 

نامزد و دوست بچگی راکو است و میبایست تا زمانی که بزرگ شود صبر میکرد تا بتواند با راکو ازدواج کند و حالا که اماده است برای ازدواج به دیدن راکو امده، همچنین او دختر رییس پلیس است..

 

کارکتر Ruri Miamoto

 

دوست صمیمی و همکلاسی اوندرا که از تانوانی اوندرا از ابراز عشقش به تنگ امده و تلاش دارد تا با قرار دادن اوندرا و راکو در موقعت های مختلف ان ها را به برساند. شخصیت خشک وسرد روری باعث شده تا او تمام حرف هایش را رک و بدون هیچ ترسی بزند.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “معرفی انیمه Nisekoi

این انیمه تهش یه جوری بود انگار تموم نشده آخرش با کدوم عهد بسته بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *