معرفی انیمه Nanbaka

نام انیمه: Nanbaka
ژانر: اکشن.ِکمدی.ِمبارزه ای.ِهنرهای رزمی
امتیاز: ۷/۴۰
سال انتشار: ۲۰۱۶فصل اول و فصل دوم ۲۰۱۷
قسمت: ۱۳
رده سنی: +۱۵

 

پوستر فصل اول انیمه

 

خلاصه انیمه:

این داستان درباره جیوگواونونیکوراک.ِچهار زندانی جوان هستش که توی زندان منحصر به فرد جایی که زندانی ها به شماره و گروه تقسیم بندی شده اند زندانی اند.این گروه که شماره ۱۳ هستند از هر فرصتی برای بازی کردن و لذت بردن استفاده میکنند و اکثر ناراحتی اونا به خاطر هاجیمه هستش اگرچه جیوگو وقتی میفهمه در گذشتش چیزای بیشتری نسبت به چیزی که به یاد داره وجود داشته زندگی روزمره ش براش ناراحت کننده میشه و تنها استعداد جیوگو فرار از زندان است …

 

کارکتر جیوگو Jyugo

 

معرفی شخصیت ها:

یونو زندانی شماره ۱۳۱۱ از تبار بریتانیا است که دارای موهایی بلند است و کلاه میپوشد .ِزنان را بیشتر از هر چیز و بعد قمار کردن را بیشتر دوس دارد و اغلب تعدادی کارت همراه خود دارد . او حافظه و حس ششم بسیار قوی دارد که با استفاده از مشاهدات و نتایج میتواند نتیجه دلخواه خود را رقم بزند. او اغلب مهربان و دلسوز است و اغلب جیوگو رو از خطرات دور نگه میدارد و این عملش باعث میشه تا نیکو به او بگوید او مانند مادر ها رفتار میکند و او بسیار به جیوگو وفادار است زیرا توسط جیوگو نجات پیدا کرده است و دلیل فرار های او به خاطر قرار داشتن با دختراست.

 

کارکتر یونو Uno

 

راک زندانی شماره ۱۳۶۹ است و امریکایی است و دارای موهوک است و گوشوارهدهای پر و اویز بلند است از لحاظ جسمی بزرگ ترین است. او عاشق غذا و مبارزه است. و بسیار قوی است. او میتواند خشن و پر سروصدا باشد اما به دوستاش احتیاج داره و عمدتا اروم و خوشحال است و زمانی که او در زندانی دیگر بوده از گرسنگی به خود میپیچیده توسط جیوگو نجات پیدا میکند و دلیل فرار های متعدد او بد بودن غذا های زندان ها بوده است .

 

کارکتر راک Rock

 

نیکو زندانی ۱۳۲۵ و امریکایی است موهای سبز عمدتا بانداژ در سمت راست چشم و بدن خود دارد . یک توپ فلزی به پایش ببسته اند . او در محله فقیر نشین به دنیا امده است جایی که قاچاقچیان مواد مخدر در ان فعالیت دارند .ِ هنگام دستگیر میشود میفهمند بیماری خاصی دارد که به خاطر ان اکثر دارو ها بر روی او برعکس کار میکنند همین به خاطر ازمایشات زیادی روی او انجام شده و دلیل فرار کردن اون ترس از امپول است.

 

کارکتر نیکو Nico

 

هاجیمه سوگورو سرپرست ساختمان ۱۳ زندان نانبا. یک مرد ژاپنی بسیار قوی، جدی و خشن است، او معتاد به کارکردن است و یک زخم در سمت چپ چهره خود دارد. از شوگی خوشش می اید و کمربند مشکی جودو دارد.

 

کارکتر هاجیمه Hajime
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *