معرفی انیمه Karakai Jouzu no Takagi-san

Karakai Jouzu no Takagi-san  یک سری مانگا ژاپنی نوشته شده توسط سوچییرو یاماموتو است. این سریال زندگی روزمره یک دختر به نام تاکاگی را روایت میکند که دوست دارد نیشیکاتا  همکلاسی خود را اذیت کند. سازندگان سریال تلویزیونی انیمه Shin-Ei ، این انیمه را  از تاریخ ۸ ژانویه تا ۲۶ مارس ۲۰۱۸ پخش پخش کردند.

خلاصه داستان انیمه  Karakai Jouzu no Takagi-san

 

داستان از پسری ساده به اسم نیشیکاتا شروع میشود که در دوره راهنمایی درس می خواند و دائماً توسط  دختر هم کلاسی اش تاکاگی که در کلاس کنارش او می نشیند به کرار اذیت می شود. نیشیکاتا بار ها سعی می کند تا کار های تاکاگی را تلافی کند اما هر بار تاکاگی نقشه هایاش را نقش بر اب می کند و ان را به خودش باز میگرداند.

معرفی شخصیت های انیمه Karakai Jouzu no Takagi-san

 تاکاگی (高木 さ ん ):

تاکاگی یک دختر که در دوره راهنمایی تحصیل میکند . در کلاس او کنار نیشیکاتا مینشیند ، تاکاگی سان به نیشیکاتا علاقه دارد و از شوخی کردن با او و واکنش هایش بعد از این شوخی ها لذت میبرد.

 

نیشیکاتا (西 片 く ん )

نیشیکاتا پسری ساده که تازه به مدرسه راهنمایی دیگری منتقل شده. با وجود تازه وارد بودن او مرتب توسط همکلاسی اش تاکاگی با شوخی هایش اذیت می شود و باعث شده او همیشه در پی راهی برای تلافی باشد، اما تاکاگی همیشه نقشه های او را نقش بر اب می کند. نیشیکاتا، به نوعی، تاکاگی را دوست دارد، اما این واقعیت در درون او فراموش شده است.

 

سنا (サ ナ エ)

 

هم کلاسی و دوست تاکاگی

 

یوکاری (ユ カ リ)

 

همکلاسی و دوست تاکاگی

مینا (ミ ナ)

 

همکلاسی و دوست تاکاگی

 

ناکای (中 井)

 

همکلاسی و دوست نیشیکاتا

 

مانو (真野)

دوست و همکلاسی تاکاگی

 تانابه (田 辺 先生)

معلم و استاد کلاس

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *