معرفی انیمه Handa-kun

Handa-kun هاندا-کون (は ん だ く ん) مانگا اسپاین-خاتمه در  نوامبر۲۰۱۳    آغاز شد. مجموعه تلویزیونی ان توسط Diomedéa در ماه ژوئیه تا سپتامبر ۲۰۱۶ در ژاپن پخش شد.این انیمه در ادامه انیمه باراکومون ساخته شده و زندگی دبیرستانی هاندا سیشو را روایت می کند.

پوستر انیمه هاندا

خلاصه داستان Handa-kun

هاندا سیشو همیشه در این تفکر است که همه از او  متنفر هستند و قسط صدمه زدن به او را دارند یا حداقل این چیزی است که او معتقد است. در واقع، سیشو محبوب ترین دانش اموز در مدرسه است و حتی در بیرون نیز به خوبی شناخته شده است که به خاطر مهارت های خوشنویسی بی نظیرش، نگاه خوب و شخصیت خنثی مورد ستایش قرار گرفته است. با این حال، با توجه به مجموعه ای بی حد و حصر از سوء تفاهمات، هاندا ابراز علاقه طرفداران خود را به عنوان قلدری میبیند.

اما این فاصله گرفتن ها باعث نمیشود تا همکلاسی هایش نیز نسبت به او بی نوجه باشند ؛ در حقیقت، تلاش او برای کمتر جلب توجه کردن اغلب ناخواسته تبدیل  به یک حرکت فوق العاده میشود که همه را نسبت به قبل بیشتر به سوی او جذب می کند .

پوستر انیمه هاندا

معرفی شخصیت های  انیمه Handa-kun

 

هاندا سیشو (半 田 清 舟)

تولد: آوریل ۱۵

هاندا سیشو دوباره در یک مانگا دیگر با نام Handa-kun ظاهر می شود. در مقدمه، او  بت مدرسه است که بخاطر چهره و استعداد خطاطی مورد پرستش قرار میگیرد با این حال از روی یک سوتفاهم او میپندارد همه می خواهند برای او قلدری کنند. ظاهرا این تقصیر بهترین دوستش کوافوجی است، او شوخی دروغ گفته است که همه در مدرسه از او متنفرند،این حرف هاندا را بسیار دل سرد میکند اما کوافوجی قسط اصلاح حرفش را ندارد چون این جریان بسیار خنده دار است.

کوندو یوکیو (近藤 幸 男)

یوکیو یک دانش آموز معمولی دبیرستان است، که در میان همکلاسی ها در درس و ورزش در رده متوسط قرار دارد. در طول کلاس پخت و پز، او در گروه هاندا و “پیروان او”، که شایعات ترسناکی از ان ها پخش شده قرار میگیرد که منجر به پیوستن او به ایم گروه میشود.

سوتسویی آکانه (筒 井 あ か ね)

در گذشته،  آکانه چهره ای ناز و دخترانه داشتهکه باعث شده او همواره توسط همکلاسی هایش مورد آزار و اذیت قرار گرفته بگیرد،از این رو در یک ترمی که به مدرسه نیامد با انجام کلاس های بدنسازی فشرده به یک لات و خلافکار تبدیل می شود.

نیکایدو رئو  (二階 堂 礼 緒)

رئو یک مدل است و هدف او تبدیل شدن به محبوب ترین شخص در مدرسه است اما مانع بزرگی سر راه او است.
هنگامی که
به دنبال کشف راز محبوبیت هاندا می افتد، رئو به این نتیجه میرسد که تمام مدت در مورد او اشتباه فکر می کرده است و هاندا یک مرد واقعی است.

آیزاوا جوینچی (相 沢 沢 一)

آیزاوا برای ۱۰ در هر کلاسی که قرار گرفته نماینده بوده است و نقش رهری را بر عهده داشته اما این بار او با هاندا هم کلاسی است.
هاندا، هنگام تصمیم گیری برای نماینده به عنوان یک نامزد انتخاب می شود در حالی که او در حال چرت زدن بوده.

تاکائو کاوافوجی (川 藤 鷹 生)

دوست سیشو و عامل تمام بدبختی های او

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *