معرفی انیمه Gamers

Gamers   گیمر ها! (ژاپنی: ゲ ー マ ー ズ) یک سری رمان ژاپنی سبک نوشته شده توسط Sekina Aoi و نشان داده شده توسط Saboten. فوجیما شوبو از سال ۲۰۱۵ هشت جلد تحت تاثیر فوجیجی فانتزیا بنوکو منتشر کرده است. تطبیق سریال تلویزیونی انیمیشن توسط Pine Jam از ژوئیه تا سپتامبر ۲۰۱۷ پخش شد.

انیمه Gamers

خلاصه انیمه  Gamers

 آمونو کیتا، یک پسر دبیرستانی که از هر لحاظ در سطح متوسط قرار داره کل زندگی اون رو بازی های ویدئوییش تشکیل میده که از بازی کردن اون ها  لذت می بره،  دانش اموز نمونه تندو کارن،  بت مدرسه از کیتا برای پیوستن به باشگاه بازی های مدرسه دعوت می کنه. کیتا به باشگاه سر میزنه اما می بیند که جو باشگاه بشدت رقابتی است در حالی که اون برای لذت بردن بازی میکنه، بنابراین پیشنهاد نتدو را رد می کند. این انیمه رویدادهای زندگی کیتا و همکارانش در مورد بازی های ویدئویی که عاشقش هستند را روایت میکند.

(نویسنده: داستان این انیمه یه پایان خوش نیست و بیشتر رو پیچیدگی روابط و سوء تفاهم های ایجاد شده بین شخصیت ها اصلی مانور میده ، یه انیمه طنز که ارزش یک بار دیدن رو داره)

انیمه Gamers

برسی شخصیت های انیمه Gamers


 آمانو
کیتا (雨 野 景 太 )

 کیتا یک دانش آموز سال دوم دبیرستان است و عاشق بازی های ویدئویی . او در ابتدا هیچ دوست ندارد و ترجیح می دهد فقط با کنسول دستی خود و یا با  تلفن خود بازی کند. او  تندو کارن را به عنوان دختر کامل مورد توجه قرار می دهد، اما دعوت او را برای پیوستن به باشگاه بازی رد می کند، زیرا او ترجیح می دهد بازی را برای سرگرمی و نه برای رقابت بازی کند. سر هین جریان ها او تاتسوکو دوست می شود و تاتسوکو برای تشویق کیتا مقدمات دوستی او را با یک گیمر مثل خودش را فراهم می کند. کیتا تمام تلاشش را می کند تا بتواند از منزوی بودن خارج شود و بتواند خیلی عادی با تندو حرف بزنه.

آمانو کیتا

 تندو کارن (天道 花 憐 )

کارن زیبا ترین دختر مدرسه و رئیس باشگاه بازی مدرسه است. او محبوب ترین دختر در مدرسه است و هر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام و به پایان میرساند. بعد پیوستن به باشگاه او متوجه می شود به دلیل کمبود عضو باشگاه در حال تعطیل شدن است، بنابراین او تلاش می کند باشگاه را احیا کند و به دنبال عضای جدید میگردد؛ اما نمیتواند هر کسی را دعود کند زیرا کسی در مدرسه نمی داند او یک گیمر است بنابر این کیتا که یک گیمر است را دعوت میکند اما او رد میکند، بعد از رد شدن او شکه میشود می خواهد نظر کیتا را عوض کند اما رفته رفته متوجه میشد که عاشق کیتا شده است.

 تندو کارن

 اوهارا تاتسوکو (上原 祐 )


همکلاسی کیتا، یک پسر خوب و بی هدف است. او یک گیمر ماهر است اما بخاطر گذشته ان را مخفی میکند. یک خوری بازی در دوره ی راهنمایی، او هنگامی که وارد دبیرستان شد، شیوه زندگیش را تغییر داد. بعد دوست شدن با کیتا، او احساس می کند که در زندگی کیتا و وضعیت او با کارن دخیل است بنابراین او سعی در کمک به ان ها را دارد در همین راستا او ارتباطی بین کیتا و چیاکی برقرار می کند و سپس تلاش می کند که این دو را به عنوان دوست به هم پیوند دهد و همچنین از رابطه کیتا و کارن حمایت کنداما هر چه بیشتر تلاش میکنه از نتیجه ای که می خواهد بیشتر دور میشود. او فکر میکند آگوری او را بخاطر شخصیت فعلیش دوست داره اما حقیقت چیز دیگری است.

اوهارا تاتسوکو

آگوری (亜 亜 璃)

 

آگوری دوست دختر تاتسوکو است. در انیمه، او یک دختر ریزه اندام با موهای صورتی و چشم های بنفش است. او بازی های ویدئویی را بازی نمی کند و به آنها علاقه ای ندارد. او پس از اینکه تاتسوکو یک عروسک پلوسی را در دورهی راهنمایی به او داد، عاشق تاتسوکو می شود، و او نیز ظاهر خود را تغییر داد تا نزدیک به او شود.

آگوری

هوشیموری چیاکی (星 ノ 守 千 二 秋 )

   چیاکی دختر خجالتی و آرام در کلاس کارن است. او از بازی های دستی و تلفنی مانند کیتا لذت می برد و دعوت کارن را برای پیوستن به باشگاه بازی را رد کرده است. در مدرسه، او و کیتا در ابتدا با هم خوب کنار می ایند، زیرا در بسیاری از موارد در مورد بازی ها توافق دارند، تا زمانی که بر روی نظراتشان در خصوص قرار دادن شخصیت های معروف در بازی های ویدئویی بحث میکنند آنها مواجه شودن نظراتشون مخالف هم هست از ان به بعد انها بدترین دشمنان هم میشوند و طاقت دیدن هم را ندارند. در این بین توسوکو متوجه ارتباطی از گذشته بین کیتا و چیاکی میشود و می خواهر تا قبل این که خود ان ها متوجه شوند انها را به هم برساند.

هوشیموری چیاکی

هوشیموری کونوها (星 ノ 守 心 春)
  


کونوها خواهر کوچکتر چیاکی است. او عاشق محبوبیت کارن تندو است و تا حدودی خوشحال است که با رفتنش به مدرسه ای دیگه او می تواند رئیس شورای دانش آموزی شود. او مخفیانه بازی بزرگسالان را بازی می کند و عاشق بودن در جمع دختران ناز است. هنگامی که متوجه احساسات خوتهرش می شود برای کمک به او در نقشه های تاتسوکو و تندو دخالت می کند.

هوشیموری کونوها

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *