معرفی انیمه Dagashi Kashi

Dagashi Kashi (ژاپنی: だ が し か し) سری مانگا توسط کوتویاما است. این برنامه در روزنامه «شونگاکوکان» در مجله شاننک مانگا Weekly Shonen در روز یکشنبه از ژوئن ۲۰۱۴ منتشر شده و در ۹ جلد مجله تانکونبو جمع آوری شده است. انطباق رمان سبک با نام داگشی کاشی که توسط ناتسو یاسومی، نوشته شده و نشان داده شده توسط مانتا آیزورا، توسط Shogakukan در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۱۵ تحت تاثیر خود از Gagaga Bunko منتشر شد.  اقتباس مجموعه تلویزیونی انیمیشن توسط Feel در ژاپن بین ۷ ژانویه ۲۰۱۶ و ۳۱ مارس ۲۰۱۶ منتشر شده است.  “Dagashi Kashi” به “candy sweets candy” ترجمه می شود.  فصل دوم انیمه در ۱۲ ژانویه ۲۰۱۸ پخش شد.

پوستر انیمه Dagashi Kashi

 

خلاصه داستان Dagashi Kashi

 

پدر شیکادا کوکوناتسو یک مغازه شیرینی فروشی روستایی دارد و برنامه اش برای کوکوناتسو این است که یک روز مغازه را به دست او بسپرد ولی کوکونتسو خودش میخواهد یک مانگاکا شود. در یک روز تابستانی ، دختر زیبا ولی عجیب به نام شیداره هوتارو از یک شرکت معروف شیرینی سازی برای بازدید می آید. ظاهرا پدر کوکونتسو معروف است و از او درخواست می کند تا به شرکت خانوادگیشان بپیوندد. ولی او فقط به شرطی حاضر به توافق میشود که کوکونتسو کار پدرش را دنبال کند.

پوستر از فصل دوم انیمه Dagashi Kashi

برسی شخصی های انیمه Dagashi Kashi

 

شیکادا کوکوناتسو (鹿 田 コ コ ノ ツ )

    کوکوناتسو و پدرش یو در یک شهر روستایی زندگی می کنند که در آن یک فروشگاه شیرینی کوچک را اداره می کنند. او تمایل دارد تا یک مانگاکا باشد، گر چه پدرش می خواهد او وارث شغل خانوادگی اش که برای هشت نسل پابرجا بوده باشد. پدرش اغلب صندوق فروشگاه را به کوکوناتسو می سپارد. اسم او کوکوناتس (コ コ ナ ツ، “نارگیل”)  است و حرف و در اخر اسمش اشاره به عدد نه دارد که میگوید او  نسل نهم از خانواده است که فروشگاه را به ارث خواهد برد.

کوکوناتسو

شیداره هوتارو (枝 枝 ほ た る )


دختر بی تفاوت به اطراف که بسیار علاقمند به شیرینی و تنقلات است. پدرش صاحب یک شرکت شیرینی معروف است و او به فروشگاه شیکادا آمد تا یو را استخدام کند  شرط یو برای پدیرفتن کار ان است که پسرش کوکوناتسو فروشگاه را به ارث ببرد و این باعث میشود هوتارو هر روز خود را برای متقاعد سازی کوکوناتسو بگذارد. از آن زمان او تلاش می کند تا کوکوناتسو را با استفاده از روش های مختلف مانند بازی ها، داستان ها و معماهای مرتبت با تنقلات برای به ارث بردن فروشگاه متقاعد کند.

هوتارو

 اندو سایا (遠藤 サ ヤ  )


همکلاسی و دوست دوران کودکی کوکوناتسو که یک کافی شاپ خانوادگی خود را اداره می کند. او تاکید زیادی بر کوکوناتسو دارد. در ابتدا حضور هوتارو، بنظر موقعت او را به خطر انداخته است تا این که به هدف هوتارو برای نشاندن کوکوناتسو بجای پدرش و ماندگارشدنش در روستا پی می برد که باعث شروع دوستی این دو می شود. هرچنت سایا از تنقلات و شیرینیجان بدش می اید اما استعداد پنهانی در بازی با اسباب بازی دارد. در یک لحظه او هوتارو را در یک بازی Menko شکست می دهد، یک رویداد که باعث می شود هوتارو  او با پسوند shi (師)،  به معنای استاد صدا بزند. او خواهر دوقلو تئو است.

سایا

  اندو تئو (遠藤 豆 )


برادر دوقلو سایا و دوست خوب کوکوناتسو. یک فرد سرخوش که معمولا پیراهن و عینک آفتابی هاوایی را می پوشاند. او و سایا یک کافه با نام “Cafe Endō” اداره می کنند.

تئو

شیکادا یو (鹿 田 ヨ ウ )


پدر کوونوتسو و صاحب فعلی فروشگاه شیکادا. او نا امیدانه تلاش میکند تا پسرش به عنوان ۹ رییس فروشگاه شیرینی فروشی را به ارث ببرد. او معامله با هاتوار ررا بشرطی قبول می کند که اگر او بتواند فرزند خود را به عنوان رئیس بعدی فروشگاه  بگذارد، برای شرکت هوتارو شروع به کار خواهد کرد.

یو

اُوَری هَجيمه  (尾張 ハ ジ メ )
    

یک زن باهوش که به علت تنبلی و سایر خصوصیات شخصیتش مشکل دارد. او در ازای اتاق و هیئت مدیره شیکادا داگشی کار می کند.

اُوَری

شیداره بنی یوتاکا  (枝 枝 紅 豊 )


او برادر بزرگتر هاتوار و مدیر فروشگاه راحتی محلی است که اخیرا روبروی شیکادا داگاشی افتتاح شده است.

بنی یوتاکا

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *