معرفی انیمه Barakamon

Barakamon یک سری مانگا ژاپنی است که توسط Satsuki Yoshino نوشته شده و نشان داده شده است. انیمه نیز در سری Gangan Online Square Enix فوریه ۲۰۰۹ شروع شد. این داستان به دنبال هاندا سیشو، یک خطاط است که به جزایر Gotō از ساحل غربی Kyūshū حرکت می کند، و تعاملات و برخورد های مختلف خود را با مردم این جزیره رقم می زند. که در ۶ ژوئیه ۲۰۱۴ پخش شد و به پایان رسید در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۴ اعلام شد. Funimation این مجموعه را برای پخش ویدئو و پخش ویدیوی خانگی مجوز می دهد. در ماه فوریه سال ۲۰۱۴، یون پرس اعلام کرد که Barakamon برای انتشار انگلیسی در آمریکای شمالی مجوز دارد.

هاندا-کون (は ん だ く ん) مانگا اسپاین-خاتمه را در شماره ۲۰۱۳ نوامبر مجله Monthly Shonen Gangan Square Enix آغاز کرد. انطباق تلویزیونی انیمیشن در ۸ جولای ۲۰۱۶ آغاز شد و در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۶ پایان یافت. این سری انیمه نگاهی به زندگی مدرسه ای هاندا است.

پستر انیمه Barakamon

خلاصه انیمه Barakamon

هاندا سیشو ، علارغم سنش، یک استاد خطاطی جوان است. زمانی که مربی سالخورده نمایشگاه خوشنویسی از اثر او خورده میگیرد و میگوید بیش از حد غیر اصلی (“مثل یک کتاب درسی”) خطاطی میکند، سیشو عصبانی شده و او را کتک میزند. به همین دلیل، پدرش او را برای تنبیه به جزیره گوتو، در نزدیکی کیوشو می فرستد. در آنجا، او با روستاییان مختلفی ملاقات  و برخورد می کند. با این که او تا بحال شهر را ترک نکرده و دوستان زیادی هم نداشته در این جا او مجبورست برای برطرف کردن نیاز های روزمره مانند غذا و غیر به همسایگان و مردم وابسطه باشد ولی بدتر از همه خانه او تبدیل به زمین بازی بچه ها شده و او مجبور است باخواسته های ان ها کنار بیایید و این خود باعث ایجاد اتفاقات بسیار جالب است.

پستر انیمه Barakamon

برسی شخصیت های  Barakamon

 هاندا سیشو (半 田 清 舟)

خطاط  برجسته ۲۳ ساله که زندگی خود را به هنر اختصاص داده. نام واقعی او سِی است. پس از مشت زدن زدن به مدیر گالری برای نظر دادن درمورد خوشنویسی او که “غیر اصلی” است، او توسط پدرش به روستایی در جزیره گوتو فرستاده می شود تا ارام شود. با وجود این که او یک فرد بالغ است رفتار بچگانه و خودخواهانه دارد. بسیار ترسو است و به راحتی می ترسد. او با مهربانی از سوی مردم روستا “سنسی” (先生) نامیده می شود.

هاندا سیشو

کوتویشی نارو (琴石 なる )

بچه فضول دهکده، یک دختر  ۷ ساله (۶ ساله در ابتدا)  پرانرژی ، کنجکاو و شیطون، او سیشو را دوست دارد و هر روز برای دیدنش و بازی کردن به خانه او می رود. او  دانش آموز سال اول  مدرسه ابتدایی است. والدین او هرگز دیده نمی شوند.

کوتویشی نارو

 یامامورا میوا (山村 美和 )

یه دختر ۱۴ ساله و دانش اموز مدرسه متوسطه با شخصیتی پسرانه  با تاموکو و نارو دوست است. نارو چیزهای عجیب و غریب زیادی را از او تقلید میکند(عمدتا چیزهایی که معنی انها را نمی داند) ، که سیشو بار ها بخاطرش او را سرزنش میکند. او از کلید خانه سیشو در زمانی که انجا پایگاه بجه ها بوده چند یدکی ساخته است.

میوا یامامورا

 آرای تاماکو (新井 珠子 )

یه دختر ۱۴ ساله و دانش اموز مدرسه متوسطه. او از دوران کودکی عاشق مانگا بوده و اخیرا با هدف ایجاد یک مانگا به دست خودش از سیشو کمک میگیرد. با وارد شدن سیشو، او با منافع سرکوب شده یوری خود مبارزه کرده است. او همچنین یکی از کلید های خانه سیشو را دارد.

آرای تاماکو

 کیدو هیروشی (木戸 浩志 )

پسر کدخدای روستا. او یک دانش آموز دبیرستانی است که از همه چیز مانند ظاهر، نمرات، ورزش و فعالیت ها متنفر است. او غذا هایی را که مادرش می پزد را به خانه هاندا می برد  و گاهی اوقات برای سیشو آشپز می کند. عاشق ماهیگیری است، اهداف خود را دنبال می کند. او همچنین یکی از کلیدهای خانه سیشو را دارد.

کیدو هیروشی

کوباتا هینا (久保 田 陽 菜 )

یه دختر بچه از روستا و بهترین دوست نارو که  بسیار خجالتی و ترسو است، مخصوصا هنگام برخورد با غریبه ها.

کوباتا هینا

 کاوافوجی تاکائو (川 藤 鷹 生 )

  

فروشنده هنری و دوست سیشو از مدرسه راهنمایی. او دلال کار های خوشنویسی هاندا ست و وسایل و امکانات راحتی او را فراهم می کند. او می گوید که هدفش تبدیل کردن سیشو به یک ماشین پول سازی است اما عمیقا به او اهمیت می دهد.

 کاوافوجی تاکائو

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *