لایو اکشن Steins;Gate ساخته می شود

در رویداد “Science ADV Live S;G 1010th Anniversary که در یکشنبه ی هفته ی گذشته برگزار شد اعلام شد که یک سریال لایواکشن هالیوودی از مجموعه Steins;Gate توسط Skydance Television (سازنده ی سریال های Altered Carbon, Grace & Frankie, Jack Ryan) ساخته خواهد شد. Skydance Television در سال ۲۰۱۶ اعلام کرد که در حال کار بر روی لایو اکشنی براساس سری sword art online می باشد. همچنین تایید شده است که بازیگران آسونا و کیریتو آسیایی خواهند بود.

انیمه Steins Gateبازی Steins;Gate در سال ۲۰۰۹ منتشر شد. سپس در سال ۲۰۱۱ براساس آن یک انیمه ی سریالی تولید شد. در سال ۲۰۱۳ هم انیمه ای سینمایی با نام  Steins;Gate – The Movie – Load Region of Déjà Vu در سینما های ژاپن اکران یافت و در سال ۲۰۱۸ نیز انیمه ای سریالی با نام  Steins;Gate 0 که اتفاقات آن در دنیایی موازی جریان دارد منتشر شد.


خلاصه ی داستان:

«اوکابه رینتورو» ملقب به دانشمند دیوانه با کمک «ایتارو» و «مایوری»، دوستان نزدیکش، تصادفاً موفق به اختراعی مهم می شوند: (توانایی ارسال ایمیل به گذشته و توانایی تغییر آن)  اما نتایج کار به این سادگی قابل بررسی نیست زیرا فقط اوکابه تغییرات زمان رو به یاد می آورد…

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *