لایت ناول Maou Gakuin no Futekigousha تبدیل به انیمه می شود

در فستیوال Dengeki Bunko Aki no Namahousou تبدیل شدن, لایت ناول Maou Gakuin no Futekigousha به انیمه تایید شد. همچنین بنا بر اخبار تاتسوشیا سوزوکی(سابقه ی کار در انیمه های Sora no OtoshimonoNanatsu no Taizai) بازیگریه نقش اصلی را بر عهده خواهد داشت.پوستر انیمه Maou Gakuin no Futekigousha


لایت ناول Maou Gakuin no Futekigousha نوشته ی شو  ابتدا در آوریل ۲۰۱۷ در سایت the Shousetsuka ni Narou منتشر شد.در ادامه نشریه ی Dengeki Bunko شروع به چاپ این لایت ناول در تاریخ مارس ۲۰۱۸ کرد.از این سری تاکنون ۸۵۰۰۰۰ نسخه فروخته شده . مانگایی هم براساس لایت ناول توسط هاروکا کایا طراحی شده است.

خلاصه داستان:

آنوت پادشاه شیاطین است که تمامی انسان ها،ارواح و خدایان را شکست داده است.او بعد از نبرد های بسیار خسته شده و احساس نیاز به زندگی آرام تر می کند.به همین دلیل او تصمیم می گیرد تا تناسخ یابد. اما ۲۰۰۰ سال بعد وقتی که از خواب برمیخیزد متوجه میشود که جهان در صلح است و خاندانش ضعیف شده اند. او تصمیم می گیرد تا دوباره جایگاه خود را در جهان پس بگیرد پس در آکادمی جادو Demon King ثبت نام می کند با گذشت زمان مسئولین آکادمی متوجه میشوند که نمی توانند مقدار جادوی وی را اندازه گیری کنند. به همین دلیل دانش آموران و افراد دیگر دانشکده او را ناسازگار می نامند. آنوت به همرای یکی دیگر از دانش آموران به اسم میشا تصمیم میگیرند تا به رتبه های بالای آکادمی برسند.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • لایت ناول Maou Gakuin no Futekigousha تبدیل به انیمه می شود