فصل ویژه ای از مانگا Horimiya در راه است!

مجله Square Enix‘s Monthly G Fantasy اعلام کرد که که مانگای Horimiya در تاریخ July 16 ( 25 تیر ) یک فصل ویژه در شماره بعدی مجله خواهد داشت. داستان این تک شات جدید ( فصل ویژه ) بعد از فارغ التحصیلی Hori و Miyamura اتفاق می افتد؛ همچنین شانزدهمین و آخرین جلد مانگا نیز در همان روز ارسال می شود.


Hori-san to Miyamura-kun یک مجموعه مانگای shōnen ( شونن ) ژاپنی است که توسط Hiroki Adachi ( هیروکی آداچی ) با نام مستعار Hero نوشته شده است. این مجموعه نشریه چاپی Square Enix را دریافت كرده، كه فصل ها را در ۱۰ جلد تحت عنوان كمیك گانگان از اكتبر ۲۰۰۸ تا دسامبر ۲۰۱۱ ( از پاییز ۱۳۸۷ تا پاییز ۱۳۹۰) گردآوری كرده است.


Daisuke Hagiwara ( دایسوکه هاگیوارا ) مانگا را تحت نظارت Hero به عنوان Horimiya اقتباس کرد؛ که از اکتبر ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۲۱ ( از پاییز ۱۳۹۰ تا زمستان ۱۳۹۹ ) در Monthly G Fantasy پخش شد و توسط Yen Press به انگلیسی منتشر شد.


اقتباس انیمه سریالی از Horimiya توسط CloverWorks از ژانویه تا آوریل ۲۰۲۱ ( زمستان ۱۳۹۹ ) پخش شد، که حاصل آن ۱۳ قسمت و ۶ ova بوده است.


خلاصه داستان:

در نگاه اول، Hori-san ( هوری سان ) فوق العاده محبوب به نظر می رسد؛ یک دختر دبیرستانی عالی است، اما در واقع، او ساده، عملگرا و خانواده گرا است. از طرف دیگر، عینکی ما، Miyamura-kun ( میامورا-کون ) به عنوان یک اوتاکوی متوسط ​​و غم انگیز دبیرستان دیده می شود، اما او در واقع یک جوان جذاب است که دارای رگه های پسر بد است و پوشیده از سوراخ و خال کوبی است. وقتی این دو همکلاسی به طور غیر منتظره بیرون از کلاس بهم برخورد می کنند یک داستان هیجان انگیز و شیرین از زندگی شروع می شود!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *