فصل سوم انیمه Dr. Stone با انتشار تریلری تایید شد

آخرین قسمت از انیمه Dr. Stone: Stone Wars امروز منتشر شد، اما این پایانی برای سریال نخواهد بود،در پایان این قسمت استودیوی boichi با انتشار تریلری فصل جدید انیمه ی دکتر استون را تایید کرد. با این حال تاریخ انتشار فصل جدید اعلام نشده است.

فصل سوم انیمه دکتر استون


فصل جدید انیمه قرار است آرک دوران اکتشاف(Age of Exploration) را پوشش بدهد در این آرک سنکو به همراه دوستاناش به اکتشاف در دریا میپردازند.

از جمله افرادی که حضورشان در فصل جدید انیمه ی Dr.stone تایید شده است می توان, شینیا لینو(کارگردان انیمه های Hanebad!Revue StarlightMade in Abyss) کارگردان،یوکیرو کیدو(نویسنده ی انیمه های Blue Exorcist: Kyoto SagaAfter the Rain۹۱ Days)فیلمنامه نویس و یوکو ایواستا طراح کارکتر دو فصل گذشته اشاره کرد.


بیشتر بخوانید:نقد و بررسی انیمه ی دکتر استون


خلاصه داستان:

در یک روز سرنوشت ساز , بشریت توسط نوری ناشناخته تبدیل به سنگ می شود.پس از گذر چند هزار سال نوجوانی دبیرستانی به نام تایجو از خواب سنگی برمیخیزد و متوجه می شود که دوست صمیمی اش،سنکو چند ماهی است که بیدار شده و در تلاش برای زنده ماندن است.سنکو که در مدرسه به دانشمند دیوانه معروف است می خواهد که پایه های تمدن را با علم فوق العاده اش بازسازی کند و علت سنگ شدن بشریت را پیدا کند.

  • مانگای دکتر سنگی از ماه مارس ۲۰۱۷ در در مجله ی هفتگی  Shonen Jump چاپ گردید.در ادامه در تابستان ۲۰۱۹ انیمه ای براساس این مانگا توسط استودیوی Boichi ساخته شد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • فصل سوم انیمه Dr. Stone با انتشار تریلری تایید شد