فصل دوم انیمه ی Tiger & Bunny تایید شد

توییتر رسمی استودیوی sunrise در جمعه ی گذشته با انتشار توییتی از ساخت فصل دوم انیمه ی Tiger & Bunny خبر داد. وقایع این فصل در ادامه ی انیمه ی سینمایی Tiger & Bunny The Movie -The Rising اتفاق می افتد. فصل دوم طبق گفته ی استودیوی sunrise برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.

انیمه Tiger & Bunny


میتسوکو کاسه(سابقه ی کار برروی انیمه Mobile Suit Gundam 0083: Stardust Memory)وظیفه ی کارگردانی،ماسافومی نیشیدا نویسنده ی فصل قبلی وظیفه ی نوشتن فیلمنامه و ماساکازو کاتسورا نیز وظیفه ی طراحی کارکتر ها را برعهده دارند. همچنین بازگشت بازیگران اصلی سری، هیروکی هیراتا در نقش wild tiger و ماساکازو موریتا در نقش Barnaby Brooks Jr نیز تایید شده است.


خلاصه ی داستان:

در شهر استرن بیلد به کسانی که قدرت ویژه دارند NEXT گفته میشود‌. آنها میتوانند از این قدرت برای کار های خوب یا بد استفاده کنند. یک گروه از افراد NEXT در شبکه ی HERO TV ظاهر شده و با تعقیب و دستگیر کردن خلافکاران و کسب امتیاز قهرمانان در این شبکه، شانس خود را برای تبدیل شدن به پادشاه قهرمانان محک میزنند.

فصل اول انیمه در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. و در ادامه از این سری دو انیمه ی سینمایی به نام های Tiger & Bunny the Movie: The Beginning و Tiger & Bunny The Movie -The Rising در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ منتشر شد.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *