فصل دوم انیمه ی Legend of the Galactic Heroes تایید شد!

وبسایت رسمی انیمه ی  Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These با استریم تریلری در جمعه ی گذشته خبر از ساخت فصل دوم انیمه در قالب سه انیمه سینمایی داد.

یانگ ونلی (Yang Wen-Li)

فصل دوم این انیمه با نام The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These Seiran به صورت سه انیمه سینمایی منتشر می شود.و هر کدام مدت زمانی در حدود چهار قسمت انیمه(حدودا ۱۰۰ دقیقه)شامل می شوند.این سه فیلم در تاریخ ۲۷ سپتامبر،۲۵ اکتبر و ۲۹ نوامبر امسال در ژاپن اکران می شوند.

تیریلر منتشر شده:

از جمله بازیگران اضافه شده:

 

ایسه فوتاماتا در نقش Arthur Lynch

 

تورو فورویا در نقش Flegel

شانسوکه تادا(سابقه ی کار روی Kuroko’s Basketball, STARMYU)کارگردان این انیمه،نوبورو تاکاگی(سابقه ی کار روی Durarara!!, Kuroko’s Basketball) فیلمنامه ی انیمه را مینویسد.همچنین یوکو کیکوچی،ایوا ترائوکا و کاتسورا تسوشیما را نیز وظیفه ی طراحی کارکتر را برعهده دارند. اقای تاکایوکی گوتو(سابقه ی کار روی Kuroko’s Basketball, Blood-C) نیز مدیر ارشد فصل دوم انیمه میباشد.

رینهارد ون لوهنگرام (Reinhard von Lohengramm)

خلاصه ی انیمه:

برای سال ها جنگی بزرگ بین امپراطوری کهکشان و اتحادیه ی سیاره های ازاد برقرار بود.و هزاران سرباز و سفینه ی فضایی در این نبرد ها درگیر شده بودند.این داستان در مورد دو فرمانده ی باهوش به نام های رینهارد ون لوهنگرام (Reinhard von Lohengramm) در جبهه ی امپراطوری و یانگ ونلی (Yang Wen-Li) در جبهه ی اتحادیه است.آن دو همانطور که با مشکلات شخصی خود سرکار دارند باید تلاش خود را برای پیروزی در مقابل یک دیگر به کار بگیرند.

فصل اول این انیمه شامل ۱۲ قسمت در بهار ۲۰۱۸ انشار یافت.و در واقع بازسازی از انیمه ای به همین نام است،که در قالب ۱۱۰ قسمت در سال ۱۹۸۸ پخش شده بود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *