فصل دوم انیمه ی Dr.Stone تایید شد!

پس از پخش قسمت آخر انیمه ی Dr.Stone استودیوی سازنده ی این انیمه Boichi و مانگاکای “دکتر سنگی” ریچیرو اینگاکی اعلام کردند که فصل دوم انیمه ساخته خواهد شد و قرار است که اتفاقات آرک Stone Wars مانگا را پوشش دهد.

Dr.Stone

مانگای دکتر سنگی از ماه مارس ۲۰۱۷ در در مجله ی هفتگی  Shonen Jump چاپ گردید.در ادامه در تابستان ۲۰۱۹ انیمه ای براساس این مانگا توسط استودیوی Boichi ساخته شد.

برای فصل دوم , شینیا لینو(کارگردان انیمه های Hanebad!Revue StarlightMade in Abyss) وظیفه ی کارگردانی،یوکیرو کیدو(نویسنده ی انیمه های Blue Exorcist: Kyoto SagaAfter the Rain۹۱ Days) وظیفه ی نوشتن فیلمنامه و یوکو ایواستا نیز وظیفه ی طراحی کارکتر ها را برعهده دارند.


خلاصه ی داستان:

در یک روز سرنوشت ساز , بشریت توسط نوری ناشناخته تبدیل به سنگ می شود.پس از گذر چند هزار سال نوجوانی دبیرستانی به نام تایجو از خواب سنگی برمیخیزد و متوجه می شود که دوست صمیمی اش،سنکو چند ماهی است که بیدار شده و در تلاش برای زنده ماندن است.سنکو که در مدرسه به دانشمند دیوانه معروف است می خواهد که پایه های تمدن را با علم فوق العاده اش بازسازی کند و علت سنگ شدن بشریت را پیدا کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

3 دیدگاه در “فصل دوم انیمه ی Dr.Stone تایید شد!

خبری از تاریخ پخششم دادن!؟ ¡¿

نه هنوز ولی به احتمال زیاد پاییز سال بعد بیاد

چقدرررررر عالیییییییییییییییییییی …
عاغا من با ۲۶ سال سن میبینم؛ البته ک هیچ ربطی ب سنو سال نداره(:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *