فصل دوم انیمه ی B:The Beginning تایید شد.

نتفلیکس در دوشنبه ی گذشته با معرفی عوامل سازنده ی انیمه ی B:The Beginning ساخت فصل دوم آن را تایید کرد.قرار است فصل دوم در سال ۲۰۲۱ از نتفلیکس پخش شود.


از جمله افرادی که حضورشان در فصل دوم تایید شده است میتوان به کازوتو ناکازاوا(سابقه ی کار برروی انیمه های  MoondriveParasite Dolls)به عنوان شورانر و خالق انیمه،ایتسرو کاواساکی به عنوان کارگردان و کاتسوناری ایشیدا به عنوان آهنگساز انیمه اشاره کرد. همچنین آقای ناکازاوا به همراه آکانه یانو و هیدیاکی کاسوما(سابقه ی کار برروی انیمه ی Grand blue) وظیفه ی طراحی کارکتر های انیمه را برعهده دارند.بازیگران فصل قبلی انیمه یوکی کاجی ، هیروکی هیراتا و آسامی ستو نیز قرار است به فصل دوم برگردند.ساخن فصل دوم انیمه ی B:The Beginning مانند فصل قبلی بر عهده ی استودیوی Production I.G میباشد.


خلاصه ی داستان فصل دوم:

پس از آنکه کیت و کوکو این حوادث را با موفقیت حل کردند ، جهان به آرامش دوباره دست یافت. در ماه های پس از آن ، کیت به RIS بازگشت تا تحقیقات خود را انجام دهد و کوکو در حال زندگی آرام با یونا است.تا این که آنها کریسامه را ملاقات میکنند.کسی که نصور میشد در فاورا بلانکا کشته شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *