عوامل انیمه ی Gundam Build Divers Re:Rise معرفی شدند.

استودیو ی sunrise در چهارشنبه گذشته اعلام کرد که در حال کار روی انیمه ی جدیدی از سری گاندام است. انیمه Gundam Build Divers Re:Rise قرار است در اکتبر امسال از کانال یوتیوب sunrise پخش شود.

پوستر منتشر شده از انیمه ی Gundam Build Divers Re:Rise

اتفاقات این انیمه دو سال بعد از انیمه ی Gundam Build Divers است.در این انیمه قرار است ورژن جدید بازی Gunpla Battle Nexus Online و دایور های جدیدی شاهد باشیم. از جمله دایور های جدید می‌توان به هیروتو کسی که علاقه دارد تنها بازی کند،کازامی کسی که بین گروه های مختلف بازی سرگردان است.مِی دایوری تنها که تمام وقت خود را در بازی می‌گذراند و پرویز دایوری تازه کار که علاقه زیادی به کار های تیمی دارد ولی فردی به شدت درونگرا است،اشاره کرد. زمانی که آن ها به صورت انفرادی به تجربه بازی می پردازند،طی شرایطی گرد هم می آیند تا تیمی را در یک تجربه که فراتر از GBN است تشکیل بدهند.

شینیا واتابه کارگردان انیمه ی Gundam Build Divers وظیفه ی کارگردانی این انیمه،یاسویوکی موتو وظیفه ی نوشتن فیلم نامه،کازوهیرو هارا وظیفه ی طراحی کارکتر،ماسامی اوباری کارگردان صحنه های اکشن،شینیا کازومگی و ساکیکو اودا انیماتور های مِکاها و هیدیاکا کیمورا وظیفه ی ساخت موسیقی های این سری گاندام را برعهده دارند.همچنین استودیوی Naya نیز در ساخت آرت انیمه کمک می‌کند.

کارکتر های اصلی انیمه:

هیروتو(Hiroto)

 

کازامی(Kazami)
کازامی(Kazami)

 

می(May)

 

پرویز(parviz)

 

فردی(Freddie)

موبایل سوئیت های داخل انیمه:

Earthree Gundam

 

Core Gundam(براساس مدل RX-78-2 دز انیمه ی Mobile Suit Gundam)

 

Marsfour Gundam
Gundam Justice Knight
Veetwo Gundam

 

Wodom Pod(براساس مدل JMA-0530 WADOM در انیمه ی Turn A Gundam)
Valkylander Mode of Gundragon
Gundam Seltsam(براساس مدل MSF-007 Gundam Mk-III)

نسخه ی قبلی این سری(Gundam Build Divers)در آپریل ۲۰۱۸ به صورت استریم از Gundam.info و FunimationNOW پخش شد.

سایت رسمی گاندام درمورد خلاصه داستان  Gundam Build Divers نوشته است:

در بازی GBN که یک بازی انلاین است.مردم می توانند ماموریت های مختلفی را با استفاده از Gunpla در یک فضای مجازی فضایی سایبورگ مانند انجام دهند.دانش آموزانی دبیرستانی به اسم ریکو میکامی و یوکی هیداکا به همراه همکلاسی شان موموکا یاشیرو با هم دیگر وارد دنیای این بازی،و میخواهند تبدیل به دایور هایی قوی بشوند.آن ها در ادامه با دختری مرموز به اسم سارا آشنا میشوند که مهارت زیادی در کار با Gunpla دارد.آن ها تصمیم میگیرند که به دنبال سارا بروند و با او بازی بکنند و از این طریق تجربیات زیادی کسب می کنند.ریکو و دوستانش نه تنها Gunpla خواهند ساخت.بلکه ماجراجویی های خاص خودشان را نیز شروع می کنند.

استودیوی Sunrise و Right Stuf تا الان دو قسمت از این سری را به نام های Gundam Build Fighters و Gundam Build Fighters Try را منتشر کرده اند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *