عروسک های نماد المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو

به‌تازگی تصویر عروسک های نماد المپیک و پارالمپیک دوره بعدی که قرار است در توکيو برگزار شود، منتشر شده که نشان می‌دهد این عروسک‌ ها از انیمه‌ها برگرفته شده‌اند.جالب است بدانید، قرار است المپیک تابستانی ۲۰۲۰ پر از عناصر انیمه‌ای باشد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، عواملی که در برگزاری مراسم مسابقات المپیک ۲۰۲۰ حضور دارند، به‌تازگی تصویر دو عروسک نماد المپیک ۲۰۲۰ توکیو را که قرار است در این مراسم باشند منتشر کرده‌اند. این عروسک‌ها ، مستقیم از دنیای انیمه برگرفته شده‌اند.

عروسک های المپیک و پار المپیک توکیو 2020
تصویر عروسک های نماد المپیک و پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰

اگر به سایت رسمی مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو بروید، می‌توانید تصویر این عروسک‌های انیمه‌ای را مشاهده کنید.  این عروسک‌ها، براساس رأی خود طرفداران انتخاب شده‌اند. این شخصیت‌های دوست‌داشتنی و بامزه با سرهای بزرگ و بدن‌های کوچشان، تجسم از کلمه چیبی هستند.

عروسک آبی رنگ قرار است در بازی‌های المپیک حضور داشته باشد دارای یک حس قوی در رابطه با تشخیص عدالت است و عروسک صورتی ناظر بازی‌های مسابقات پارالمپیک خواهد بود که دارای قدرت‌های ماوراءطبیعی است، اما به خاطر قلب مهربان و ذات بسیار خوبی که دارد، علاقه‌ای به استفاده از آنها نداشته.از آنجایی که قرار است شاهد عناصر انیمه‌ای خیلی بیشتری در جریان مسابقات باشیم،شخصیت‌هایی مانند گوکو، ناروتو، مانکی دی لوفی، شین-چان، سیلور مون، پسر فضایی یا استرو بوی و خیلی موارد دیگر، از جمله کاراکترهایی هستند که قرار است در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ حضور داشته باشند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • عروسک های نماد المپیک و پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو