سه سال تا تکمیل انیمه ی جدید هایائو میازاکی باقی مانده است

تهیه کننده ی استودیوی جیبلی اقای توشیو سوزوکی در مصاحبه ی جدیدی که در چهارشنبه ی گذشته برگزار شد اعلام کرد که ویروس کرونا هیچ تاثیری در ساخت انیمه ی جدید استاد هایائو میازاکی(کارگردان انیمه های شهر ارواح، پرنسس مونونوکه) نداشته و طبق برنامه ساخت این انیمه دنبال میشود همچنین در ادامه افزود که فقط ۳۶ دقیقه از اثر جدید استاد ساخته شده است.

hayao miyazaki

 


آقای سوزوکی در گذشته اعلام کرده بود استوری برد های استاد به دلیل کهولت سن بسیار کند تر از گذشته آماده می شود. و حالا بعد از حدود سه سال فقط ۳۶ دقیقه ی انیمه ساخته شده است. در حال حاضر در استودیوی جیبلی ۶۰ انیماتور در حال کار بر روی انیمه ی Kimi-tachi wa Dō Ikiru ka میباشند. و ماهی حدودا ۱ دقیقه از انیمه را طراحی میکنند. همچنین از نظر او این سرعت پایین انیمه مربوط به فرایند ساخت نیز میشود چرا که این انیمه از معدود انیمه هایی هست که تمام آن به صورت دستی کشیده می شود و امیدوار است که کار ساخت آن تا سه سال دیگر به اتمام برسد. در ادامه ی مصاحبه، اقای سوزوکی از اثر دیگر استودیو نیز که توسط پسر میازاکی، گورو ساخته می شود صحبت کرد و اعلام کرد که این اثر به صورت cg می باشد و منبع داستانی آن هم یک رمان انگلیسی است که شخصیت اصلی داستان یک دختر بسیار باهوش می باشد.


انیمه ی جدید میازاکی با نام (?Kimi-tachi wa Dō Ikiru ka (How Do You Live یک اثر اکشن فانتزی می باشد در گذشته استاد میازاکی اعلام کرده بود که نام انیمه را از روی کتابی به همین اسم نوشته ی  جنزابورو یوشینو که در سال ۱۹۳۶ منتشر شده است برداشته است. وی در ادامه افزود که این کتاب معنای داستانی خوبی برای کارکتر اصلی انیمه ی سینمایی اش دارد. داستان کتاب حول پسری به نام کوپرو و عمویش است که با رشد معنوی کوپرو در داستان وی با معنای چگونگی زندگی کردن به عنوان انسان آشنا می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “سه سال تا تکمیل انیمه ی جدید هایائو میازاکی باقی مانده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • سه سال تا تکمیل انیمه ی جدید هایائو میازاکی باقی مانده است