ساخت فصل دوم انیمه ی made in Abyss تایید شد

وبسایت رسمی انیمه ی made in Abyss امروز ساخت فصل جدید این انیمه را تایید کرد.همچنین در ادامه قرار است بازی ای در سبک RPG توسط استودیوی spike chunsoft نیز تولید شود.انیمه Made in Abyss


فصل اول انیمه ی Made in Abyss در ۱۳ قسمت در سال ۲۰۱۷ منتشر شد.در ادامه اولین قسمت از سینمایی این مجموعه به نام Made in Abyss: Journey’s Dawn در ۴ ژوئن و دومین قسمت آن به نام  Made in Abyss: Wandering Twilight در ۱۸ ژوئن ۲۰۱۹ در ژاپن اکران شدند.در سال گذشته نیز سینمایی سوم این سری که ادامه ی فصل اول می باشد با نام  Made in Abyss: Dawn of the Deep Soul درسینما های ژاپن اکران یافت.و توانست در سه روز اول حدود یک میلیون دلار درامد کسب کند.حال فصل دوم انیمه با نام Made in Abyss: The Sun Blazes Upon the Golden City برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده است.


خلاصه داستان:

در دنیایی عجیب ما شاهد پرتگاه هایی به نام Abyss هستیم. این پرتگاه ها محل زندگی و حضور موجودات عجیب و یادگار هایی از قدیم است. افرادی شجاع به نام غارنورد با به خطر انداختن زندگی شان پا به این پرتگاه ها و غارها میگذارند تا بتوانند رازهای درون آنها را کشف کنند. این داستان درباره ی پسری به نام ریکو است که می خواهد در آینده  یک غارنورد شود.

  • انیمه ی made in Abyss براساس مانگایی به همین نام نوشته ی آکیهیتو سوکوشی میباشد
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *