ساخت انیمه ی The God of High School تایید شد.

کرانچرول با انتشار تریلری ساخت انیمه ی The God of High School را که براساس مانهوایی به همین نام نوشته ی Yong-je Park را تایید کرد.در ادامه به معرفی عوامل سازنده، خلاصه ی داستان و تاریخ پخش انیمه پرداخت.

 


بازیگران:

  • تاتسیمورا تاچیبانا در نقش جین موری، نوجوان ۱۶ ساله ای که در هنر رزمی تکواندو استاد است. او این هنر را از پدر بزرگش یاد گرفته است و آرزو دارد که به بهترین مبارز دنیا شود.او در ۲۹۹ مسابقه ی قبلیش ۲۹۷ تا را برد و ۲ مساوی کسب کرده است.پس از کسب اولین شکستش از judge R یکی از داوران تورنمنت مدرسه ای The God of High School تصمیم به شرکت در این تورنمنت میگیرد.
  • کنتارو کوماجای در نقش هان داوی، یکی از اعضای گروه گاو های خشمگین که زمانی منطقه ی گانگنام را کنترل میکردند.او اکنون در حال کار در یک شغل نیمه وقت است تا بتواند هزینه ی درمان دوستش را بپردازد، اما شغلی پاره وقت برای یک نوجوان دبیرستانی نمیتواند هزینه های درمان را پوشش بدهد با این حال وقتی متوجه می شود که در صورت برنده شدن در تورنمنت GOH میتواند هزینه های درمان دوستش را بپردازد تصمیم به شرکت در این مسابقه میگیرد.
  • آواکا اوهاشی در نقش یوو میرا، بیست و پنجمین استاد سبک شمشیرزنی Moon Light.او در دبیرستان خود را دختری شکننده نشان میدهد هرچند که او آنچنان مهارت دارد که به راحتی می تواند گروهی از بزهکاران را راحت شکست بدهد.به او گفته شده است که باید با پسری قوی ازدواج کند تا با کمک او بتواند سبک شمشیرزنی خانواده اش را گسترش و احیا کند برای همین تصمیم به شرکت در تورنمنت GOH میگیرد.

سونگو پارک وظیفه ی کارگردانی انیمه و مانابو آکیتا هم وظیفه ی طراحی کارکتر را برعهده دارند. انیمه ی The God of High school توسط استودیوی MAPPA ساخته و برای پخش در تابستان ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.


خلاصه ی داستان:

این سریال اکشن درباره جین موری و دوستانش است که تصمیم به شرکت مسابقه ی GOH میگیرند.اما در ادامه آنها متوجه میشوند که با چیزی بیشتر از این مسابقه باید مقابله کنند و این مسابقه پوششی برای هدفی دیگر از یک سازمانی اسرار آمیز می باشد.

  • مانهوای خدای مدرسه نوشته ی یونگ جه پارک از سال ۲۰۱۱ شروع به پخش در Naver Webtoon گردید.در سال ۲۰۱۴ هم ترجمه ی این مانهوا به زبان انگلیسی منتشر شد.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *