تریلر و تاریخ پخش انیمه ی Way of the Househusband اعلام شد

نتفلیکس با انتشار تریلری جدید از انیمه ی Way of the Househusband به معرفی دو بازیگر جدید که به این انیمه پیوسته اند پرداخت.همچنین اعلام کرد این انیمه در تاریخ ۸ اوریل از نتفلیکس منتشر می شود.


از جمله دوبلور هایی که به انیمه ی Way of the Househusband اضافه شده اند می توان به شیزوکو ایتویی در نقش میکو همسر تاتسو و کازویوکی اکیتسو در نقش یکی از زیردستان تاتسو اشاره کرد.همچنین کنجیرو سودا نیز نقش پروتاگونیست انیمه یعنی تاتسو را اجرا در میاورد.اقای کنجیرو پیش از این نقش تاتسو را نیز در لایو اکشنی که از این مانگا منتشر شده بود را نیز بازی کرده بود.

کارگردانی این انیمه برعهده چیاکی(سابقه کار بر روی انیمه های Pretty Guardian Sailor Moon Crystal: Season IIIDevils and RealistJunjō Romantica) است و  سوسومو یاماکاوا نیز وظیفه ی نوشتن فیلمنامه را برعهده دارد.انیمه ی Way of the Househusband  توسط استودیوی نام آشنای j.c.staff توسغه میابد.


خلاصه داستان:

این داستان درباره ی یک عضو یاکوزای بازنشسته به اسم تاتسوی جاویدان است.او پس از بازنشستگی مشغول به کار در خانه است و به عنوان یک خانه دار زندگی خود را میگذراند.او هنوز هم میتواند راه خود را از داخل مشکلات پیدا کند حالا چه میخواهد در کوچه پس کوچه های شهر باشد چه در راهروی مواد غذایی سوپرمارکت!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تریلر و تاریخ پخش انیمه ی Way of the Househusband اعلام شد