تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Rise of the Shield Hero اعلام شد.

در روز اول مراسم Kadokawa Light Novel Expo 2020 که دیروز برگزار شده بود سرانجام بعد از یک سال انتظار تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Rise of the shield hero اعلام شد.فصل دوم قرار است از اکتبر ۲۰۲۱(پاییز)شروع به پخش شود.همچنین همزمان با پخش از تلویزیون این انیمه در سرویس استریم کرانچرول نیز در دسترس قرار میگیرد.

 


ماساتو جینبو(سابقه ی کار برروی انیمه Fate/kaleid liner Prisma Illya 2wei Herz!) وظیفه کارگردانی، کیگو کویانامی نیز دوباره وظیفه نوشتن فیلمنامه و ماساهیرو سوا نیز وظیفه طراحی کارکتر را برعهده دارند. همچنین اقای کوین پنکین نیز دوباره برای ساخت اهنگ های انیمه ی قهرمان سپر باز میگردد.


خلاصه داستان:

داستان درباره ی یک اوتاکو به اسم نائوفومی می باشد که طی حادثه ای به عنوان یک قهرمان افسانه ای به دنیایی دیگر احضار می شود. حال او و سه قهرمان دیگر باید با هم متحد شده و جلوی موج های فاجعه ای که قصد نابودی این دنیا را دارند،بگیرند. با این حال از شانس بد نائوفومی او قهرمان سپر شده است و این یعنی فقط می تواند دفاع کند! از آن بدتر این که شخصی که فکر می کرد دوستش است، به او خیانت می کند و باعث از دست دادن اعتبارش در بین مردم می شود و در نتیجه مجبور می شود که به تنهایی در این دنیا به مبارزه با مشکلات بپردازد.

  • انیمه ی Rise of the shield hero براساس لایت ناولی به همین نام نوشته ی یاساگی آنکو است که از سال ۲۰۱۳ شروع به انتشار گردید.درسال ۲۰۱۴ نیز مانگایی براساس این لایت ناول نوشته ی آیا کیو شروع به چاپ گردید.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Rise of the Shield Hero اعلام شد.