تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Beastars اعلام شد(به همراه تریلر جدید)

در استریمی که شبکه ی Fuji ژاپن در پنجشنبه ی گذشته پخش شد ، تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Beastars به همراه تریلری جدید اعلام شد.همچنین در این تریلر ما شاهد اپنینگ فصل دوم انیمه با نام Kaibutsu از YOASOBI هستیم.


اپیزود اول انیمه ی beastars در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۲۱(سه شنبه ۱۶ دی) به صورت انحصاری از نتفلیکس شروع به پخش میشود و پس از آن سایر قسمت ها پنجشنبه ی هر هفته از نتفلیکس ژاپن استریم میشود. شبکه ی Fuji ژاپن نیز با یک روز تاخیر نسبت به نتفلیکس این انیمه را پخش خواهد کرد.مانگای بیستارز نوشته ی ایتاگاکی در سپتامبر ۲۰۱۶ از مجله ی هفتگی شونن شروع به چاپ گردید.این مانگا در ۸ اکتبر امسال پایان یافت و تاکنون ۲۱ جلد مانگا از این مجموعه منشر شده است.


خلاصه داستان:

شب گذشته در آکادمی چریتون،یکی از دانش آموزان گیاه خوار به طور فجیعی کشته و خورده شد.طبیعتا بعد این اتفاق دانش آموزان گیاه خوار نسبت به همکلاسی های گوشت خوار خود سوظن پیدا کرده اند.مظنون اصلی! آیا لگوشی که یک گرگ مهربان است و آزارش به یک مگس نمیرسد میتواند ان قاتل باشد؟یا ممکن است هارو که یک خرگوش است بتواند حس درندگی لگوشی را بیدار کند و یا شاید هم لگوشی به او حس دیگری دارد… مثل…

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ پخش فصل دوم انیمه ی Beastars اعلام شد(به همراه تریلر جدید)