تاریخ اکران انیمه ی Evangelion: 3.0+1.0 اعلام شد

وبسایت رسمی Neon Genesis Evangelion روز جمعه گذشته اعلام کرد که: اکران Evangelion: 3.0 + 1.0 ، فیلم جدید استودیوی khara ،  از ۲۷ ژوئن سال ۲۰۲۰ در ژاپن آغاز خواهد شد. همچنین هدایایی هم , برای کسانی که از قبل بلیط را پیش خرید کنند در نظر گرفته شده است ، از جمله CD ، یک باندانا که توسط کارگردان هیدیاکی آنو به امضا رسیده و یک فیگور!

پوستر قسمت جدید

استودیوی khara در ۱۰ ژوئیه امسال ۱۰ دقیقه و ۴۰ ثانیه اول سینمایی جدید را در رویداد Japan Expo ی پاریس به نمایش گذاشت. همچنین در ادامه این نمایش در Anime Expo لس آنجلس و یک رویداد Evangelion در شانگهای به نمایش در آمد. علاوه بر این ، این ویدئو در شش مکان در ژاپن نمایش داده می شود.استودیو khara اعلام کرد ضبط دیالوگ های انیمه Evangelion را آغاز کرده .

۳ فیلم اول Evangelion: 1.0 You Are [Not] Alone، Evangelion: 2.0 You Can [Not] Advance, و Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo به ترتیب در سال های ۲۰۰۷ ،۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ پخش شد. از ۲۱ ژوئن امسال هم، نتفلیکس شروع به پخش انیمه سریالی Neon Genesis Evangelion و دو سینمایی Neon Genesis Evangelion: Death & Rebirth و Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion کرد.


خلاصه داستان:

در سال ۲۰۱۵ جهان در آستانه ی نابودی قرار دارد. و آخرین امید بشریت در دست سازمانی مخفی تحت حمایت سازمان ملل به نام NERV قرار دارد.نرو دست به توسعه ربات های غول پیکری به نام Evangelion میزند تا بتواند جلوی حمله ی فرشتگانی که از آسمان بر زمین احظار می شوند را، بگیرد. در ادامه “گندو ایکاری” رییس سازمان نرو به همراه “میساتو کاتسوراگی” رییس عملیات های سازمان و “ریتسوکه آکاگی” دانشمند ارشد, جستجویی را به منظور یافتن خلبانی قابل برای هدایت Evangelion  آغاز میکنند.هنگامی که شینجی ایکاری, (نوجوانی ۱۴ ساله) برای اولین بار با گندو روبرو می شود.از او درخواست می شود تا هدایت واحد ۰۱ Evangelion را بپذیرد.آیا او می تواند این بار سنگین سرنوشت بشریت را بر دوش بگیرد؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *