تاریخ انتشار نسخه بلوری Kimetsu no Yaiba: Mugen Train مشخص شد!

  1. وبسایت رسمی انیمه Kimetsu no Yaiba امروز اعلام  کرد که نسخه با کیفیت و بلوری انیمه سینمایی Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train از روز ۱۶ ژوئن مصادف با چهارشنبه ۲۶ خرداد در دسترس خواهد بود!


این بلوری شامل نسخه با کیفیت انیمه شیطان کش ، زیرنویس ژاپنی برای افرادی که شنوایی کمی دارند یا ناشنوا هستند و زیرنویس انگلیسی است همچنین یک cd نیز که شامل ساندرترک های مجموعه میشود نیز همراه جعبه عرضه میشود.

نسخه ی Limited Edition نیز همراه یک جعبه ی خاص با طراحی ویژه از شخصیت های اصلی انیمه ی Kimetsu no Yaiba است که توسط طراح انیمه آکیرا ماتسوشیما کشیده شده است.همچنین یک cd اضافه نیز از پشت صحنه های ساخت این انیمه سینمایی نیز در جعبه ی نسخه ی limited edition وجود دارد.


خلاصه داستان:

تحت مراقبت رهبران سپاه شیطان کش تانجیرو ، زنیتسو ، اینوسوکه و نزوکو بهبود یافته اند. حتی تکنیک های جدیدی را فراگرفته و در ادامه ی ماموریت هایشان برای شکار شیطان بعدی سوار قطار بینهایت میشوند جایی که آنها را به رویاهای شیاطین میبرد.

  • انیمه ی Kimetsu no Yaiba:Mugen Train به تازگی توانسته است با گذر از انیمه ی شهر ارواح به پرفروش‌ترین انیمه ی تاریخ تبدیل شود.
  • انیمه ی Demon slayer براساس مانگایی به همین نام نوشته ی کویوهارو گوتوگه می باشد.این مانگا از سال ۲۰۱۶ در مجله ی هفتگی شونن جامپ شروع به چاپ گردید تاکنون از این مجموعه حدود چهل میلیون کپی فروخته شده است.
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ انتشار نسخه بلوری Kimetsu no Yaiba: Mugen Train مشخص شد!