تاریخ انتشار فیلم Transformers: Rise of the Beasts مشخص شد!

Paramount Pictures روز سه شنبه ( ۲۲ Juan ) اعلام کرد که فیلم بعدی از سری Live-action Transformers با نام Transformers: Rise of the Beasts ساخته خواهد شد. این فیلم در ۲۴ Juan سال ۲۰۲۲ ( ۳ تیر سال ۱۴۰۱ ) اکران خواهد شد؛ همچنین این فیلم نیز با عنوان Transformers: Beast Kakusei در سال ۲۰۲۲ در ژاپن اکران می شود.


این فیلم جدید با محوریت مفاهیم کلیدی فیلم قبلی خود ( Beast Wars: Transformers ) شامل جنگ های Maximal و Predacon و شخصیت هایی مانند Optimus Primal ،Airazor و Rhinox خواهد بود؛ همچنین عناصر دیگر مانند Terrorcons و Scourge در کنار شخصیت های کلاسیک مانند Optimus Prime و Bumblebee برخوردار خواهد بود.


اقای .Steven Caple Jr ( استیون کپل جونیور ) کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و همچنین بازیگرانی چون Anthony Ramos ( آنتونی راموس ) و Dominique Fishback ( دومینیک فیش ) در فیلم بازی می کنند.


Paramount Pictures در سال ۲۰۲۰ افشا کرد که در حال ساخت دو فیلمنامه برای فیلم های live-action Transformers است. گفته می شود که یکی از این پروژه ها براساس جنگ Beast ساخته شده و نویسنده آن James Vanderbilt ( همچنین در: رمز و راز قتل _ روز استقلال: تجدید حیات نیز نقش داشته است.) است.


سایت خبری سرگرمی Deadline در ماه مه سال ۲۰۲۰ ( بهار ۱۳۹۹ ) گزارش داد که “هنوز مشخص نشده است که [کدام پروژه]  به مرحله تولید می رسد”، اگرچه اکنون به نظر می رسد که ساخت پروزه Transformers: Rise of the Beasts انتخاب شده است.


پروژه دیگر با الهام از Bumblebee، ششمین و آخرین فیلم از مجموعه Transformers Paramount Pictures است. گزارش ها حاکی از آن است که Joby Harold ( همچنین در: تهیه کننده اجرایی جان ویک فصل ۳ _ فیلمنامه نویس ارتش از مردگان نیز نقش داشته است.) در حال کار بر روی این پروژه است. Bumblebee در دسامبر ۲۰۱۸ ( پاییز ۱۳۹۷ ) در ایالات متحده و کانادا اکران شد.


Transformers یک فیلم اکشن علمی تخیلی آمریکایی است. این مجموعه توسط Paramount Pictures و DreamWorks Pictures توزیع شده است. سری Transformers اصلی با استقبال منفی و متفاوتی روبرو شد، در حالی که سری دوباره Transformers نظرات مثبتی دریافت کرده است. دو فیلم از این مجموعه بیش از ۱ میلیارد دلار درآمد کسب کرده اند.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ انتشار فیلم Transformers: Rise of the Beasts مشخص شد!