تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه Castlevania مشخص شد!

Castlevania یکی از محبوب ترین انیمه های سریالی بوده است که طی چند سال گذشته به سرویس پخش Netflix راه یافته است و حال قاتلین خون آشام باری دیگر با یک پوستر کاملاً جدید بازگشته اند.


Netflix در حساب رسمی توییتر خود پوستر کاملاً جدیدی را برای فصل چهارم Castlevania به اشتراک گذاشت که از دنیای زیبا خون اشام ها و سازنده شیاطین خبر می داد:

 پوستر Castlevania


  • Netflix اعلام کرده است که فصل چهارم انیمه Castlevania،آخرین فصل از این مجموعه است و در قالب ۱۰ قسمت پخش خواهد شد؛ همچنین آغاز انتشار این انیمه در ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ می باشد.

خلاصه داستان:

داستان انیمه کسلوانیا از سری بازی های کلاسیک شرکت کونامی با نام کسوانیا: نفرین دراکولا ساخته شده است. داستان انیمه از جایی شروع می شود که همسر دراکولا به جرم جادوگری آتش زده می شود و این مقدمه ای برای یک فاجه بزرگ است. در ادامه با ترور بلمونت آخرین بازمانده ی خاندان شکارچی خون آشام ها آشنا می شویم که در تلاش است تا اروپای شرقی را از نابودی توسط کنت دراکولا حفظ کند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

1 دیدگاه در “تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه Castlevania مشخص شد!

وای چه خبر خوبی این انیمه عالی یکی از بهترین انیمه های است که دیدم امیدوارم هرچه زودتر فصل چهارم این انیمه پخش بشه ممنون از نویسنده این خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • تاریخ انتشار فصل چهارم انیمه Castlevania مشخص شد!