به مناسبت پنچمین سالگرد Neverland، پروژه جدیدی در راه است

Kaiu Shirai و Posuka Demizu، سازندگان The Promised Neverland، اثر جدیدی را در شماره ۳۵ مجله Weekly Shonen Jump منتشر می کنند و اینگونه پنجمین سالگرد Neverland را جشن می گیرند.

Shonen Jump News اعلام می کند که پروژه جدید با عنوان DC3منتشر می شود؛ در ادامه هیچ خبری مبنی بر اینکه این اثر ارتباط مستقیمی با داستان اصلی دارد یا نه اعلام نشد و ممکن است مانند وان شات Spirit Photographer Saburo Kono ، که دو سازنده اندکی بعد از پخش انیمه The Promised Neverland در سال ۲۰۲۰ منتشر کردند.

The Promised Neverland یک مانگای ژاپنی به نویسندگی Kaiu Shirai و هنرمندی Posuka Demizu است که در سال ۲۰۱۶ در مجله Weekly Shonen Jump شروع به پخش کرد. داستان این اثر در ارتباط با یک یتیم خانه و کودکان به ظاهر شاد در آن خانه است؛ اما طولی نمی کشد که بچه ها متوجه می شوند که تمام آن خانه و دنیا بیرون آن ها یک دروغ بزرگ بیش نیست و حال برای بقا باید دست به کار شوند.

The Promised Neverland با بیش از ۳۲ میلیون نسخه در دسترس، به سرعت به یکی از بزرگترین بازدیدهای Weekly Shonen Jump در پنج سال گذشته تبدیل شد.

این مجموعه در سال ۲۰۱۹ توسط استودیوی CloverWorks یه یک انیمه سریالی تبدیل شد. فصل اول تقریباً به دلیل اقتباس وفادارانه از رمز و راز و تنش مانگا مورد ستایش قرار گرفت؛ اما فصل دوم به دلیل دور شدن از مانگا منتقدان زیادی پیدا کرد.

استودیوی Amazon در حال ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس مانگا است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • به مناسبت پنچمین سالگرد Neverland، پروژه جدیدی در راه است