انیمیشن گنج اژدها در جشنواره بین‌المللی انیمیشن انسی فرانسه پذیرفته شد!

به گزارش روابط عمومی استودیو هورخش، انیمیشن سینمایی گنج اژدها ساخته کمپانی ایرانی هورخش ( سازنده اثر موفق آخرین داستان) در بخش  Mifa Pitches جشنواره بین‌المللی انیمیشن انسی فرانسه به همراه هفت اثر دیگر پذیرفته شد.

انیمیشن ایرانی گنج اژدها


استودیو هورخش که پیش از این توانسته بود در سال ۲۰۱۳ با آخرین داستان در این جشنواره پذیرفته شود این بار با The Dragon’s Treasure به همراه هفت اثر دیگر از کشورهای  آمریکا، فرانسه، آلمان، دانمارک، مکزیک، اندونزی و لتونی حضور خواهد داشت.

مجموعا ۴۳۳ پروژاز سراسر جهان متقاضی حضور در این بخش بودند که در بخش انیمیشن‌های سینمایی تنها هشت موفق به راهیابی به این بخش شدند.

گنج اژدها به کارگردانی اشکان رهگذر و تهیه‌کنندگی مشترک آرمان رهگذر و علیرضا کبیری همچنین وظیفه نوشتن فیلم نامه آن نیز به شکل مشترک برعهده اشکان رهگذر و آیدا نوشالی بوده است.

این انیمشن با تکنیک دو بعدی توسط استودیو هورخش با مشارکت میستیک هوس (Mystic house) کانادا در حال ساخت است. ساخت این اثر از سال ۱۳۹۹ آغاز شده و امید میورد تا ۶ ماه دیگر به پایان برسد.

طبق برنامه ریزی گنج اژدها برای اکران در سال ۱۴۰۲ آماده خواهد شد!

شصتمین دوره جشنواره بین‌المللی انیمیشن انسی ۲۰۲۱ از ۱۴ تا ۱۹ ژوئن (۲۴ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۰) به صورت آنلاین برگزار خواهد شد. جوایزی در راستای حمایت از تولیدات به برندگان میفا پیچز اهدا می شود.


خلاصه داستان:

سایه دختری است ۸ ساله  که برای نجات روستای محل سکونت مادر بزرگش از خشکسالی راهی یافتن گنج اژدها می‌شود ولی متوجه نیست که گنج حقیقی آب است که باید دوباره در قنات‌های خشک شده روستا جاری شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • انیمیشن گنج اژدها در جشنواره بین‌المللی انیمیشن انسی فرانسه پذیرفته شد!