انیمه Yasuke مانگا می شود!

مجله Shogakukan’s Monthly اعلام کرد که از روی انیمه Yasuke در ۲۷ July ( 5 مرداد ) مانگایی توسط Satoshi Okunishi دریافت می کند.


Yasuke یک مجموعه انیمیشن ژاپنی-آمریکایی است که براساس شخصیت تاریخی به همین نام ساخته شده است. شخصیت اصلی داستان براساس شخصیت تاریخی یاسوکه، سامورایی آفریقایی تبار ساخته شده است که در دوران ائتلاف نوبوناگا در دوران جنگهای ژاپن در قرن شانزدهم خدمت می کرد.. این مجموعه توسط LeSean Thomas  و استودیو  MAPPA ساخته شده است،Keith Stanfield‎ ( لیکیت استنفیلد ) را به عنوان شخصیت اصلی بازی می کند. این سریال در تاریخ ۲۹ آوریل ۲۰۲۱ ( ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ) از شبکه نتفلیکس منتشر شد.


تیم تولید کننده:

کارگردان انیمه: Satoshi Iwataki ( همچنین در: A Certain Magical IndexDororo نیز نقش داشته است.)

مدیر فنی اصلی: Takeru Satō

طراحی شحصیت های فرعی: Kenichi Shima

مدیر سی جی: Yuki Nomoto

عکاس: Hyo Gyu Park

ویراستار: Mutsumi Takemiya

استودیو: MAPPA


  • LeSean Thomas به عنوان خالق، کارگردان اصلی و تهیه کننده  Yasuke شناخته  می شود. ( همچنین در : Children of EtherCannon BustersThe Boondocks نیز نقش داشته است.)
  • Flying Lotus موسیقی را ساخت و به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت کرد.
  • Takeshi Koike طراحی شخصیت های اصلی را انجام داد.
  • Lakeith Stanfield صداپیشگی Yasuke را در دوبله انگلیسی انجام داد.

خلاصه داستان:

در یك ژاپن فئودالی ( feudal ) جنگ زده مملو از مکانیک و جادو، یاسوكه برای حفظ یك زندگی مسالمت آمیز پس از زندگی خشونت آمیز گذشته خود تلاش می كند. اما هنگامی که یک دهکده محلی به مرکز آشوب تبدیل می شود؛ یاسوکه باید شمشیر خود را برداشته و به یک کودک مرموز که هدف نیروهای تاریک و جنگ سالاران تشنه خون است کمک کند. این داستان یاسوکه است، اولین سامورایی آفریقایی که در واقع به اودا نوبوناگا افسانه ای خدمت کرده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *