ساخت انیمه سینمایی Jujutsu Kaisen با انتشار خبری تایید شد!

Jujutsu Kaisen از برنامه خود برای اولین فیلم بزرگش خبر داد. بعد از پایان یافتن فصل اول انیمه به طور رسمی، خبری مبنی بر ساخت ادامه انیمه به صورت سینمایی  منتشر شد.

پوستر انیمه سینمایی جوجوتسو کایسن


جوجوتسو کایسن یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط گِگه آکوتامی نوشته و مصورسازی شده است و از مارس ۲۰۱۸ در هفته نامه شونن جامپ شوئیشا به صورت سریالی ارائه شده است و در اکتبر ۲۰۲۰ به صورت یک انیمه سریالی شروع به پخش کرد و با انتشار  ۲۴ قسمت، توانست نظر بینندگان را به خود جلب کند؛ به طوری که توانسته از کاربران  IMDB نمره ۸٫۷ را بگیرد. حال که فصل اول Jujutsu Kaisen به پایان رسیده است انتظار می رفت  که ادامه ای از این انیمه پر طرفدار ساخته شود.

 


انیمه سینمایی ، که با عنوان Jujutsu Kaisen 0 شناخته می شود؛ به چیتر صفر بر می گردد، یعنی پیش درامدی از داستان اصلی است و استودیو MAPPA در پشت تولید این کار جدید خواهد بود.

  • هنوز هیچ اطلاعاتی در زمینه انتشار  بین المللی فاش نشده است؛ اما به نظر  می رسد که هدف برای انتشار آن در زمستان ۱۴۰۰ باشد.(یعنی در پایان سال ۲۰۲۱ یا چند ماه اول سال ۲۰۲۲ باشد.)

خلاصه داستان :

یوجی ایتادوری یک دانش آموز دبیرستانی معمولی، اما با قدرت بدنی بسیار بالا که همراه پدر بزرگش در سندای زندگی می کند. بعد از فوت پدربزرگش با مگومی فوشیگورو جادوگر روبه رو می شود که  خبر از یک شیء نفرین شده میدهد؛ در همین زمان سال بالایی های یوجی در حال باز کردن قفل آن نفرین هستند. یوجی با توجه به وصیت پدربزرگش- مرگ مناسب برای همه- وارد عمل می شود. داستان Jujutsu Kaisen 0  حول شخصیتی به اسم یوتا اوکتسو (Yuta Okkotsu) است که مانند یوجی به یک نفرین ویژه مبتلا شده و به دلیل پتانسیل خطرناک، از سوی جوجوتسو برای اعدام مشخص می شود.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • ساخت انیمه سینمایی Jujutsu Kaisen با انتشار خبری تایید شد!