انیمه سینمایی demon slayer پرفروشترین انیمه تاریخ شد.

انیمه ی demon slayer:Mugen train‌ در ژاپن با فروش ۲۷ میلیون بلیط توانست به درآمد حدود ۳۶۰ میلیون دلاری برسد.همچنین این انیمه در کره جنوبی در هفته گذشته توانست در جایگاه سوم قرار بگیرد و تاکنون از زمان اکرانش در کره نزدیک به ۶.۵ میلیون دلار درامد کسب کند.انیمه ی شیطان کش تاکنون در تایوان حدود ۲۲ میلیون دلار ، در تایلند ۳.۷۵ میلیون دلار و در سنگاپور نزدیک به ۲ میلیون دلار فروش داشته که در مجموع فروش ۳۹۹.۱۸ میلیون دلاری را کسب و از پرفروش ترین انیمه تاریخ spirited away ساخته ی استاد میازاکی که فروشی در حدود ۳۸۳ میلیون دلار در جهان داشته ، عبور کند.اما وقتی آمار انیمه ی Demon slayer جالب تر می شود که بدانیم تمام این فروش را فقط از شرق آسیا کسب کرده است که با اکران در آمریکا و اروپا در ماهای آینده این رقم بیش از این زیاد خواهد شد.


بیشتر بخوانید:بیوگرافی هایائو میازاکی


خلاصه داستان:

تحت مراقبت رهبران سپاه شیطان کش تانجیرو ، زنیتسو ، اینوسوکه و نزوکو بهبود یافته اند. حتی تکنیک های جدیدی را فراگرفته و در ادامه ی ماموریت هایشان برای شکار شیطان بعدی سوار قطار بینهایت میشوند جایی که آنها را به رویاهای شیاطین میبرد.

  • انیمه ی Demon slayer براساس مانگایی به همین نام نوشته ی کویوهارو گوتوگه می باشد.این مانگا از سال ۲۰۱۶ در مجله ی هفتگی شونن جامپ شروع به چاپ گردید تاکنون از این مجموعه حدود چهل میلیون کپی فروخته شده است
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • انیمه سینمایی demon slayer پرفروشترین انیمه تاریخ شد.