انیمه سینمایی جدیدی از سری گینتاما تایید شد

فروشگاه comic Buster در سه شنبه گذشته با انتشار پستی در توییتر از کامل شدن جلد ۷۷ مانگا گینتاما خبر داد،همچنین تایید کرد که این سری در آینده انیمه سینمایی جدیدی دریافت می‌کند.جلد ۷۷ مانگا گینتاما در جمعه این هفته منتشر می‌شود.

انیمه gintama


در رویداد Gintama Shirogane که مارس امسال برگزار شد.تایید شد که انیمه ای جدید از این سری در دست ساخت قرار دارد.

انیمه سینمایی قبلی این سری در سال ۲۰۱۷ منتشر شد که آغاز کننده ی آرک porori بود و اتفاقات آن قبل از آرک Silver soul  که در اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شده می باشد.silver soul در واقع عنوان آرک پایانی این سری است که از جولای ۲۰۱۶ در مانگای گینتاما منتشر شد.

مانگای گینتاما نوشته ی سوراچی در ۲۰ ژوئن امسال در اپ رسمی گینتاما به اتمام رسید.این مانگا در سپتامبر سال گذشته در مجله ی هفتگی Shonen Jump  پایان یافت.با این حال مجله ی shuiasha Jump Ginga اعلام کرد که این سری تا مدتی در این مجله به چاپ ادامه خواهد داد.سراجام این مانگا در زمستان گذشته در مجله ی Ginga Shonen در ۵۴ صفحه چاپ شد.این سری قرار است در سه شماره از این مجله چاپ شود.

مانگا گینتاما نوشته ی هیدیاکی سوراچی از سال ۲۰۰۴ شروع به چاپ گردید از این مجموعه چندین انیمه سریالی، دو انیمه سینمایی،دو لایو اکشن، دو اسپین اف لایو اکشن و تعدادی ova منتشر شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • انیمه سینمایی جدیدی از سری گینتاما تایید شد