اطلاعات جدیدی از فصل سوم Chihayafuru منتشر شد

وبسایت رسمی Chihayafuru 3, با استریم اپنینگ این انیمه(colorful ساخته شده توسط ۹۹Radioservice)که تم اصلی این سری است خبر از بازگشت بازیگران این سری داد..

پوستر جدید منتشر شده از chihayafuru

از جمله بازیگرانی که بازگشتشان به این سری تایید شده است:تورو نارا(  Tooru Nara)در نقش یوسه ناشیدا،ای کایانو(Ai kayano) در نقش کاناده او،مگومی هان(Megumi Han)در نقش سومیره هانانو و میو ارینو(Miyu Irino)در نقش اکیهرو تسوکابا است.

فصل جدید chihayafuru ابتدا قرار بود اپریل امسال توسط شبکه NTVپخش شود،ولی متاسفانه با تاخیر همراه شد و به اکتبر امسال انتقال یافت.همچنین طبق گفته شبکه قرار است،این فصل از انیمه در دو فصل از سال(احتمالا۲۵قسمت)پخش شود.

این انیمه توسط استودیوی معظم madhouse ساخته میشود و کارگردان دو فصل گذشته،ماریو اساکا(Morio Asaka) وظیفه کارگردانی این فصل را نیز برعهده دارد همچنین سه بازیگر اصلی این سری یعنی اسامی ستو( Asami Seto)در نقش چیهایا ایسه،مامورو میانو(Mamoru Miyano) در نقش تایچی ماسویا و یوشیمارو هوسویا(Yoshimasa Hosoya) در نقش اراتا واتایا نیز به این فصل برخواهند گشت، Band Harassment نیز در حال کار روی تم اندینگ این انیمه به اسم”Hitomebore”است.

از جمله تغییرات این فصل جایگزین شدن کنتا میاکه (Kenta Miyake) بازیگرنقش المایت در انیمه My Hero Academia به جای یونشو ایشیزوکا(Unshō Ishizuka) در نقش دکتر هارادا کسی که قوانین بازی کاروتا را به کارکتر اصلی انیمه چیهایا اموزش میداد است همچنین یوشیرو اوتوری(Yoshino Ohtori) نیز جایگزین توشیکا فوجیتا( Toshiko Fujita) در نقش تائکو میاچی مشاور گروه کاروتا مدرسه چیهایا شده است.

خلاصه انیمه:

چیهایا ایسه دختری زیبا و باهوش است که به بازی کارتی کاروتا بسیار علاقه دارد.این بازی که براساس اشعار کلاسیک ژاپنی است و شرکت کننده ها باید با بخاطر سپردن این اشعار و سرعت عمل زیاد کارت مورد نظر بردارند.چیهایا این بازی را از دانش اموز انتقالی به اسم اراتا هدیه گرفته است.اکنون در دبیرستان چیهایا به همراه دوست دوران کودکی خود تایچی ارزو دارند که اراتا را پیدا کنند.وسه نفری به بازی کاروتا را ادامه دهند.زمانی این دو،اراتا را پیدا میکنند که یک بازی را به دلایل شخصی ترک کرده است،و انهانمیخواهند بگذارند که استعداد اراتا تلف شود.چیهایا و تایچی عضو گروه کاروتا مدرسه هستند. جایی که انها یاد میگیرند در کاروتا همانند زندگی واقعی برای رسیدن به ارزوهایتان نیاز به تلاش دارید حتی وقتی که رسیدن به ان سخت به  نظر برسد.

مانگا این انیمه از سال ۲۰۰۷ در مجله Kodansha‘s Be-Love magazine توسط مانگاکا Suetsugu نوشته شده است،و قرار نیست تا اکتبر امسال تمام شود.این مانگا تا کنون موفق به فروش ۲۴میلیون نسخه ای شده است.از این مانگا همچنین سه لایو اکشن نیز ساخنه شده است قسمت اول ان Chihayafuru: Upper Phrase در مارچ۲۰۱۶،قسمت دوم(Chihayafuru: Lower Phrase)در اپریل ۲۰۱۶ و قسمت سوم ( Chihayafuru: Musubi) نیز در مارچ۲۰۱۸ در ژاپن اکران شده است.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *