اطلاعات جدیدی از انیمه Jujutsu Kaisen 0 منتشر شد!

انیمه Jujutsu Kaisen، یکی از محبوب ترین انیمه های امروزه است که همچنان در اوج قرار داد. فصل اول این انیمه با ۲۴ قسمت توانست محبوبیت بسزایی کسب کند؛ به طوری که، برنامه ای برای یک سینمایی از این اثر در زمستان امسال تاییده شده است. تیم تولید کننده با تمام توان در حال کار هستند و بالاخره اولین پوستر رسمی را از انیمه Jujutsu Kaisen 0 منتشر کردند:


همانطور که انتظار داشتید، طرفداران Jujutsu Kaisen از این سینمایی هیجان زده شده اند و آنها امیدوارند که مدت کوتاهی پس از جهانی شدن این انیمه سینمایی، فصل دو نیز ادامه داشته باشد. در این فاصله، مانگا هنوز در حال انتشار است، اما یک خلل وجود دارد. به تازگی اعلام شد که جوجوتسو کایزن با یک وقفه نامعلوم مواجه شده است. امیدواریم که مانگا هر چه سریع تر ادامه یابد، اما تأخیر ممکن است بیشتر از این باشد.


انیمه Jujutsu Kaisen 0 برای زمستان ۲۰۲۲ اماده می شود. اما داستان این سری درباره ی شخصیت اصلی نیست؛ بلکه پیش درامدی از داستان اصلی را در پی دارد.

اخبار مرتبط: ساخت انیمه سینمایی Jujutsu Kaisen با انتشار خبری تایید شد!


خلاصه داستان:

یوتا اوكوتسو دانش آموز دبیرستانی عصبی است كه از یك مشكل جدی رنج می برد – دوست كودكی او ریكا تبدیل به نفرین شده؛ اما از آنجا كه ریكا یک نفرین معمولی نیست، وضعیت او توسط ساتورو گوجو  ویژه اعلام می شود. یوتا، گوجو را متقاعد می کند که با ثبت نام درون مدرسه ای که در آن جن گیرها می آموزند چگونه با نفرین مبارزه کنند، سعی در رام کردن نفرین ریکا کند؛ اما آیا واقعا می تواند برای مقابله با نفرینی که او را آزار می دهد به موقع بیاموزد؟

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • اخبار
  • اطلاعات جدیدی از انیمه Jujutsu Kaisen 0 منتشر شد!